Dom » Budownictwo

Szukasz wsparcia w pracy? Zainwestuj w stojak

Szukasz wsparcia w pracy? Zainwestuj w stojak
Zobacz więcej zdjęć »
Lekka konstrukcja, wytrzymałość ponad 350kilogramów i miejsce na dodatkowe narzędzia to tylko niektóre z zalet kobyłekJUNIOR STST1-70355. Produktu STANLEY®skierowanego do osób, szukających solidnego wsparcia przy pracy-cięciu płyt i desek, czy szybkim stworzeniu przestrzeni roboczej.

Ciężkie i nieporęcznepodpory potrafią zniechęcić do dalszej pracy nawet najbardziej wytrwałych. Dlatego inżynierowie STANLEY®, łamiąc schematy, stworzyli lekkie, a zarazem wytrzymałestojaki. Kładąc na nie odpowiedni blat np. z grubszej sklejki, uzyskamy przestrzeń roboczą pod potrzebne narzędzia i elektronarzędzia, która zmieści pilarkę ukosowąalboakcesoria potrzebne do tapetowania lub malowania.

Dwusztukowy zestaw kobyłek JUNIOR STANLEY®mimo niewielkiej wagi(dwie sztuki ważą niecałe 5 kg), wytrzymuje maksymalne obciążenie do 362 kg.Wykonane z mocnego tworzywa sztucznegosą wytrzymałe i proste w konserwacji. Można je złożyć na płasko, co ułatwia transport i przechowywanie. Przydatnym rozwiązaniem jest specjalna półka, łącząca nogi kobyłki, dająca miejsce do odkładania narzędzi, a przy tym zapewniająca stabilność stojaków. W kobyłkach JUNIOR STANLEY® znajdziemy także rowki typu V do mocowania i przytrzymywania, pozwalające na bezpieczne cięcie nawet najbardziej twardych materiałów. Ich funkcjonalność zwiększają antypoślizgowe stopy.

Dwusztukowy zestaw stojak-kobyłka JUNIOR STANLEY® STST1-70355 jest dostępny w renomowanych marketach budowlanych w całej Polsce w sugerowanej cenie 145 zł netto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »