Dom » Nieruchomość

Szwedzki koncern wybrał Spektrum Tower

Koncern Trelleborg Sealing Solutions wybrał biurowiec Spektrum Tower na siedzibę swojego polskiego oddziału. Firma wynajmie biuro o powierzchni około 250 m2. W transakcji najemcę reprezentował Maxon Nieruchomości.

Trelleborg Sealing Solutions jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań polimerowych, które uszczelniają, tłumią i chronią kluczowe aplikacje w wymagających środowiskach pracy. Jego innowacyjne rozwiązania zwiększają wydajności klientów w zrównoważony sposób. Grupa Trelleborg generuje roczny przychód w wysokości 31 mld SEK (3,23 mld EUR, 3,60 mld USD) w ponad 40 krajach.  Akcje grupy Trelleborg są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych od 1964 roku i znajdują się na liście Nasdaq Stockholm, Large Cap.
 
„Zmiana siedziby polskiego oddziału firmy zbiegła się w czasie ze zmianą globalnej strategii w zakresie aranżacji środowiska pracy. W warszawskim biurze firmy nie mogło zabraknąć m.in. strefy innowacji obejmującej wygodne kanapy oraz pufy, przeznaczonej do pracy koncepcyjnej. Trelleborg poszukiwał biura, które nie tylko stanie się reprezentacyjną wizytówką firmy w Polsce, ale również zapewni wysoki komfort pracy. Cieszymy się, ze wytypowany przez nas budynek Spektrum Tower spełnił wszelkie wymogi Klienta oraz jesteśmy pewni, że przedmiotowa lokalizacja przyczyni się do dalszego rozwoju firmy na rynku polskim”- komentuje Szymon Witkowski, Konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych Maxon Nieruchomości.
 
Spektrum Tower położone jest w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Twardej, zaledwie kilkadziesiąt metrów od Ronda ONZ. Ta wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja zapewnia szeroki zakres usług oraz niezwykle łatwy dojazd środkami transportu publicznego.Charakterystyczna bryła budynku sprawia, iż wyróżnia się na tle innych wysokościowców Warszawy, a przeszklona fasada budynku zapewnia dobre doświetlenie powierzchni. Spektrum Tower oferuje ponad 28.000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia na 29 kondygnacjach naziemnych oraz 318 podziemnych miejsc parkingowych. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIura Online
http://biura.online

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »