Motoryzacja » Samochody

Szwedzki styl flagowych Volvo

Szwedzki styl flagowych Volvo
Zobacz więcej zdjęć »
Modele S90 i V90 oraz SUV XC90 wyróżniają się typową dla szwedów stylistyką użytkową łączącą klasyczne kształty z płynnymi liniami.


Przody tych modeli wyróżniają się charakterystyczną osłona chłodnicy z dużym logo producenta. Po bokach umieszczono reflektory, których znakiem rozpoznawczym są światła do jazdy dziennej w kształcie młota Thora.

Zarówno S90 jak i V90 otrzymały masywnie wyglądające nadwozia, które w ten sposób podkreślają najwyższy stopień bezpieczeństwa oferowany przez te modele. Z tyłu to już klasyka gatunku, ale w nowoczesnym wydaniu. Typowo długa klapa bagażnika w limuzynie S90 i daleko poprowadzona linia dachu w kombi V90 to nawiązanie do tradycji stylistycznych Volvo, które dzięki futurystycznym tylnym światłom przenoszą sprawdzony przepis w nową epokę.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »