Technologie » Komputery

Szybciej, stabilniej i bardziej funkcjonalnie - Asustor wydaje aktualizację ADM 3.4 dla dysków NAS

Szybciej, stabilniej i bardziej funkcjonalnie - Asustor wydaje aktualizację ADM 3.4 dla dysków NAS
Zobacz więcej zdjęć »
Dobra wiadomość dla posiadaczy dysków sieciowych firmy Asustor - producent wydał aktualizację, która wprowadza szereg usprawnień. Przekładają się one na lepszą kompatybilność, wydajność i stabilność, a także dodają nowe funkcje.

Wersja 3.4 oprogramowania ASUSTOR Data Master (ADM) przynosi przede wszystkim aktualizację rdzenia systemu, jądra Linux, do wersji 4.14. Oznacza to, że użytkownicy, którzy zdecydują się na instalację otrzymają zaktualizowane sterowniki, wszelkie poprawki dotyczące bezpieczeństwa, stabilności oraz obsługi wspieranych systemów plików.

 

W wersji ADM 3.4 położono również nacisk na poprawę wydajności, której beneficjentami będą głównie użytkownicy systemów plików Btrfs. Od tej wersji oprogramowania jest także możliwa zmiana liczby przechowywanych migawek (snapshotów) na dowolną, mniejszą niż 256. 

 

Zmiany nie ominęły również silnika wyszukiwania Searchlights, który teraz ma pozwalać na sprawne  wyszukiwanie w EZ Sync. Dodano także wsparcie dla większej liczby języków. Oprogramowanie można zaktualizować automatycznie poprzez ADM Update lub pobrać ręcznie ze strony www.asustor.com.

 

Lista modeli kompatybilnych z ADM 3.4:

  • AS31/32/50/51/61/62/63/64/70/Nimbustor

 

Lista modeli wspierających system plików Btrfs:

  • AS31/32/40/50/51/52/53/61/62/63/64/70/Nimbustor

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »