Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

"Szybcy i wściekli" - w Bonarce wystawa przed premierą kinową

"Szybcy i wściekli" - w Bonarce wystawa przed premierą kinową
Zobacz więcej zdjęć »
Od dwudziestu lat towarzyszą nam bohaterowie sagi „Szybcy i wściekli”. 25 czerwca do kin trafi już dziewiąty film tej serii (a dziesiąty, jeśli liczymy spin-off z 2018 roku – „Hobbs and Show”).

Z okazji premiery, w sześciu miastach Polski, w tym w krakowskiej Bonarce, zagości wystawa prezentująca bohaterów, obsadę, wydarzenia, ciekawostki i przede wszystkim niezwykłe kultowe samochody, którymi jeździli m.in. Dominic Toretto (Vin Diesel) i Brian O'Conner (Paul Walker).

Elementami wystawy będą m.in. kolorowe tablice pełne najciekawszych informacji o serii i najnowszym filmie, a także ekrany, na których będzie można obejrzeć fragmenty wszystkich wprowadzonych do kin filmów i zwiastuny najnowszej części.

Na wystawę Bonarka zaprasza od 16 do 30 czerwca. W premierowy weekend, tj. w dniach 25-27 czerwca, na posiadaczy biletów na „Szybkich i wściekłych 9" czekać będą filmowe upominki.

Bonarka przygotowała także szereg konkursów w mediach społecznościowych oraz w aplikacji SEZAM 2.0, w których będzie można wygrać oryginalne, licencjonowane gadżety z logiem filmu „Szybcy i wściekli" oraz bilety do kina.

O FILMIE „SZYBCY I WŚCIEKLI 9"

Familia Toretto powróci z nową energią, nowymi pomysłami i - z całą pewnością - w jeszcze bardziej ekscytującym stylu. Dominic (Vin Diesel) prowadzi spokojne życie z Letty (Michelle Rodriguez) i ze swoim synem Brianem. Jednak nadal czyhają na niego różne niebezpieczeństwa.

Tym razem Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga - doskonałego kierowcę Jacoba Toretto (John Cena), który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.

Reżyserem tej części serii jest Justin Lin, który po raz kolejny zdecydował się stanąć za kamerą "Szybkich i wściekłych". Wyreżyserował część trzecią, czwartą, piątą i szóstą. W filmie wyruszymy w podróż po niemal całym świecie. Bohaterowie produkcji odwiedzą między innymi Londyn, Tokio, Tbilisi, Azerbejdżan i Amerykę Środkową. Będziemy świadkami wskrzeszenia starych przyjaźni i powrotu dawnych wrogów. Historia zostanie napisana na nowo, a prawdziwe znaczenie rodziny będzie poddane próbie jak nigdy dotąd. Premiera w kinach w Polsce 25 czerwca 2021 r.

BONARKA I NEPI ROCKCASTLE PLC

Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji, w tym Auchan, Media Expert, TK Maxx oraz kino Cinema City - jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking, mogący pomieścić 3200 samochodów. Ponadto na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot".

Właścicielem centrum jest NEPI Rockcastle. Obiektem zarządza firma APSYS.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »