Dom » Budownictwo

Szybka i łatwa metamorfoza łazienki z Beckers

Małe i duże wnętrzarskie metamorfozy wprowadzają w nasze najbliższe otoczenie powiew świeżości – bez względu na to, czy jest to przemeblowanie, pomalowanie ścian na inny kolor czy na przykład wymiana dekoracji.

Pomieszczeniem wyjątkowo „opornym” na takie zmiany jest często łazienka, której remont kojarzy się ze skomplikowanymi i kosztownymi pracami. Niesłusznie! Wystarczy jeden weekend, by nasza łazienka zyskała zupełnie nowy styl.

 

Przemalowanie ścian w łazience nie wymaga wielkich przygotowań, a może sprawić, że jej wnętrze zmieni się nie do poznania. Trzeba jednak pamiętać, że powierzchnie w tym miejscu są wyjątkowo narażone na szkodliwe działanie pary wodnej oraz na zabrudzenia, warto zatem wybrać specjalne, dedykowane do tego pomieszczenia farby.

 

Produkty z linii Beckers Designer Kitchen & Bathroom sprawdzą się doskonale w szczególności właśnie w łazienkach, kuchniach czy korytarzach. Ich wyjątkowa formuła zapewnia odpowiednią ochronę przed pleśnią i wilgocią. Farby cechują się pierwszą klasą odporności na szorowanie na mokro, co znacznie ułatwia utrzymanie ścian w czystości, z zachowaniem najwyższych walorów estetycznych. Nie trzeba się bowiem obawiać, że usuwanie zabrudzeń spowoduje powstanie przetarć czy przebarwień. Jeśli mamy ochotę zmienić w pomieszczeniu coś więcej, ale chcemy uniknąć problematycznych prac, dobrym pomysłem jest wprowadzenie do wystroju nowych dodatków, np. ozdobnych gałek do mebli, obrazków czy roślin.

 

Więcej inspiracji z wykorzystaniem farb Beckers Designer Kitchen & Bathroom w łazience można znaleźć na stronie https://beckers.pl/inspiracje/lazienka-pomysly-na-malowanie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »