Społeczeństwo » Społeczeństwo

„Szybki PIT” ponownie w Poznań City Center

„Szybki PIT” ponownie w Poznań City Center
Zobacz więcej zdjęć »
30 kwietnia to ostateczny termin składania zeznań podatkowych. Eksperci z poznańskiej Izby Skarbowej pomogą poprawnie wypełnić m.in. PIT - 37. W najbliższy weekend (18-19.04) w godzinach 10.00 - 18.00 w Poznań City Center w ramach akcji „Szybki PIT” ponownie stanie dedykowane stoisko.

Wszyscy poznaniacy, którzy w te dni odwiedzą centrum będą mogli wypełnić zeznanie podatkowe i wysłać je drogą internetową do właściwego Urzędu Skarbowego.

 

„Szybki PIT” po raz kolejny zawita do Poznań City Center. Przez dwa dni urzędnicy poznańskiej Izby Skarbowej pomogą wypełnić i wprowadzić PIT do systemu e-Deklaracje. Dodatkowo pokażą w jaki sposób można wysłać go drogą internetową do właściwego Urzędu Skarbowego. Każdy zainteresowany otrzyma również informację na temat przysługujących mu ulg, a także urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania. Na poziomie 2, stanie dedykowane stoisko informacyjne, gdzie dyżur będzie pełniło czterech ekspertów.

 

Marcowa akcja „Szybki PIT” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego teraz przed ostatecznym terminem składania zeznań podatkowych postanowiliśmy ją powtórzyć.  Wszyscy poznaniacy mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy urzędników
w wypełnianiu PIT-ów
- komentuje Norbert Fijałkowski, Dyrektor Centrum.

 

Aby wziąć udział w akcji wystarczy zabrać ze sobą dokumenty potrzebne do rozliczenia: PIT-11 otrzymany od pracodawcy oraz potwierdzenie dokonania wydatków, które podatnik chce odliczyć. Istotnym jest, aby nie zapomnieć o zeszłorocznym rozliczeniu PIT, które będzie potrzebne do uwierzytelnienia danych w systemie komputerowym.

 

Eksperci z poznańskiej Izby Skarbowej będą czekać w sobotę i niedzielę
(18-19.04) w godzinach 10.00- 18.00 na poziomie 2 (między sklepami Reserved
i 4F) Poznań City Center.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »