Firma » Finanse

Szybki PIT w Supersamie

Szybki PIT w Supersamie
Zobacz więcej zdjęć »
Między zakupami a kawą, znajdzie się czas na PIT. Rozliczenie podatku nie zajmie dużo czasu, gdy skorzysta się z porady w ramach akcji Szybki PIT w Supersamie (6-7 kwietnia).

W pierwszy piątek i sobotę kwietnia, od godz. 12:00 do 20:00, na specjalnym stanowisku na terenie Supersamu, w sprawach podatkowych doradzać będą eksperci z Krajowej Administracji Skarbowej.

Będą oni czekać na osoby składające roczną deklarację podatkową. Wyjaśnią wątpliwości związane z wypełnieniem PIT czy korzystaniem z ulg podatkowych i odliczeń, a co najważniejsze - pomogą wypełnić PIT i wysłać go elektronicznie bezpośrednio do urzędu skarbowego. Podatnicy otrzymają także urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania (UPO).

Uwaga! Konsultanci skarbowi nie będą przyjmować deklaracji PIT w formie papierowej.

Szybki PIT to kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, która wspiera podatników w rozliczeniu rocznej deklaracji PIT. W dniach 6-7 kwietnia będzie prowadzona w 92 centrach handlowych w całej Polsce, wśród których jest Supersam.

Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć na stronie szybkipit.pl. Można tam również dowiedzieć się, jakie dokumenty będą nam potrzebne do złożenia deklaracji. Jednym z podstawowych jest rozliczenie PIT-11, które otrzymujemy od pracodawców lub inne dokumenty, które świadczą o uzyskanych dochodach w 2017 r. Podatnicy chcący rozliczyć PIT powinni również pamiętać o udokumentowaniu ulg i odliczeń.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 98698 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )