Dom » Budownictwo

Szybko do celu z Soudal

Szybko do celu z Soudal
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Soudal oferuje produkty chemii budowlanej, dzięki którym niektóre prace remontowo-wykończeniowe przeprowadzimy w ekspresowym tempie.

Remont często przypomina wyścig z czasem. Chcemy jak najprędzej dotrzeć do mety, pozostawiając za sobą niewygodną sytuację, jaką jest np. mieszkanie kątem u rodziny lub znajomych. Na szczęście dzięki nowoczesnym materiałom prace remontowe mogą trwać znacznie krócej. W portfolio firmy Soudal – lidera rynku chemii budowlanej na arenie międzynarodowej oraz sponsora tytularnego drużyny Lotto Soudal, należącej do najszybszych profesjonalnych ekip kolarskich na świecie – znajdziemy wysokiej jakości produkty, z pomocą których poszczególne etapy remontu pokonamy z rewelacyjnym czasem.
 
Jeżeli chcemy zamaskować pęknięcia na ścianach i suficie, aby efekt po nałożeniu farby był w pełni satysfakcjonujący – najlepiej sięgnąć po akryl Express marki Soudal do zastosowań wewnętrznych. Akryl ten cechuje się bardzo dobrą przyczepnością do większości powierzchni porowatych, jest całkowicie bezwonny i bezpieczny dla wszelkich materiałów dekoracyjnych. Jego innowacyjna formuła umożliwia pomalowanie spoiny bez ryzyka przebarwienia po zaledwie 10 minutach od momentu aplikacji.

W przypadku prac montażowych doskonałym wyborem jest wzmocniony włóknami syntetycznymi klej T-REX błyskawiczny, który trzyma już po 1 sekundzie od dociśnięcia i z powodzeniem zastępuje gwoździe i kołki. Klej ten znajduje zastosowanie m.in. przy klejeniu materiałów dekoracyjnych, listew, paneli, uchwytów (również w pozycji odwróconej), osłon krawędzi schodów czy płyt podłogowych. T-REX błyskawiczny charakteryzuje się 5-minutowym czasem otwartym, a jego pełne utwardzenie następują po 24 godzinach.

Natomiast z pomocą silikonu sanitarnego Express firmy Soudal, który zyskuje wodoodporne właściwości już po 2 godzinach od nałożenia, w błyskawicznym tempie wykonamy trwałe uszczelnienia w pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności. Silikon ten jest odporny na działanie grzybów i pleśni, niewrażliwy na wpływy atmosferyczne i idealnie przyczepny do typowych podłoży sanitarnych. Możemy go wykorzystać m.in. do spoinowania wanien, brodzików prysznicowych, umywalek i kuchennych blatów, a także płytek ceramicznych na styku podłogi ze ścianą.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »