Technologie » Internet

Szybkość, elastyczność i prosta obsługa – hosting Cloud Web dostępny w OVH

Cloud Web to usługa hostingowa umożliwiająca uruchomienie dowolnych zasobów, takich jak strona WWW, platforma e-commerce lub aplikacja mobilna, w bezpiecznym i wydajnym środowisku.

  Rozwiązanie łączy zalety hostingu z elastycznością serwera VPS i nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu administrowania.

 
Usługa Cloud Web jest wygodnym rozwiązaniem hostingowym typu plug & play, umożliwiającym szybkie umieszczenie wysoce skalowalnych aplikacji internetowych w bezpiecznym środowisku, zarządzanym przez doświadczonego operatora. Usługa jest w pełni administrowana przez OVH, zatem nie ma potrzeby samodzielnej obsługi infrastruktury IT ani zatrudniania dedykowanych specjalistów. To oznacza wymierne oszczędności oraz ułatwienie dla programistów, startujących firm oraz przedsiębiorstw, które nie dysponują specjalistycznymi kompetencjami IT. Usługę zaprojektowano właśnie z myślą o klientach, którzy chcą się skupić na biznesie, bez konieczności administrowania infrastrukturą chmurową.

Cloud Web oferuje swobodę konfiguracji izolowanego serwera o szybkości dysku SSD. Zasoby użytkownika – serwer Web, FTP oraz serwer bazodanowy – znajdują się w dedykowanym środowisku serwera VPS i są od siebie odizolowane, co redukuje ryzyko opóźnień (latencji). Hosting zarządzany przez OVH obejmuje wdrażanie poprawek, aktualizacje systemu oraz zapewnienie bezpieczeństwa. Korzystając z własnych rozwiązań ochrony Anty-DDoS, OVH czuwa nad utrzymaniem stałej dostępności, nawet w przypadku ataku.

 

Co więcej, Cloud Web daje dostęp także do innych atrakcyjnych opcji, oferowanych w rozwiązaniach hostingowych OVH, jak bezpłatna roczna rejestracja domeny, konta e-mail, automatyczne kopie zapasowe danych oraz certyfikat SSL.

Cloud Web przyjazny dla cyfrowych twórców 

Usługa Cloud Web umożliwia profesjonalistom personalizację ich środowisk, co jest istotne dla agencji interaktywnych oraz dla mobilnych twórców. Użytkownik korzysta z opcji wyboru języka programowania i środowiska uruchomieniowego (PHP, Node.js) oraz systemu do zarządzania bazami danych (MySQL, MongoDB).

 

Ponadto użytkownik zyskuje stały wgląd w aktualny stan swojej infrastruktury, którą zarządza za pomocą „Panelu klienta”. Posiada także dostęp do przejrzystych i szczegółowych statystyk strony WWW generowanych na podstawie logów. Może również samodzielnie kontrolować ruch na stronie, zmieniając poziom wydajności na określony czas. Dla większej wygody twórców WWW udostępniono, wraz z hostingiem, gotowe moduły, jak m.in. WordPress, PrestaShop, Drupal czy Joomla, pozwalające na dowolność konfiguracji i skalowalność z gwarancją zasobów. Moduły te umożliwiają założenie strony WWW za pomocą jednego kliknięcia.


Dlaczego hosting od OVH

OVH jest dostawcą hiperskalowalnych rozwiązań chmurowych o nieprzeciętnej wydajności. Założona w 1999 r. we Francji, przez polską rodzinę Klaba, grupa OVH zarządza 27 centrami danych w 12 lokalizacjach, na 4 kontynentach. Firma rozwija globalnie własną sieć światłowodową oraz zarządza zintegrowanymi usługami hostingowymi. OVH dostarcza innowacyjne rozwiązania technologiczne dla ponad 1000 000 klientów na całym świecie, działając w oparciu o własną infrastrukturę, działy R&D oraz oferując wsparcie 24h. DNA marki tworzą wartości, takie jak: szacunek wobec jednostki, poszanowanie wolności oraz równość w dostępie do najnowszych technologii. Polski oddział OVH został założony we Wrocławiu w 2004 roku i nieprzerwanie realizuje z sukcesem misję firmy – „Wolność dzięki innowacji”, czyli „Innovation is Freedom”.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FH18

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »