Technologie » Internet

Tab Emoji

To nie pierwszy raz, kiedy Opera zagłębia się w świat emotikonów. Norweska przeglądarka była pierwszą, która udostępniła adresy internetowe oparte na emtikonach, dzięki którym domeny internetowe mogą mieć adres URL składający się wyłącznie z emotikonów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Emotikonów używa 90% użytkowników Internetu na całym świecie i stały się one ważnym sposobem ekspresji online. Wykazano również, że korzystanie z szerokiego wachlarza emotikonów podnosi poziom zadowolenia z życia.
– Świat bez emotikonów byłby po prostu smutny – trudno to sobie nawet wyobrazić. Tym razem poszliśmy w całkiem przeciwnym kierunku i stworzyliśmy funkcję Tab Emoji. Użytkownicy Opery mogą się nieco zabawić swoimi kartami, udekorować je buźką, zwierzęciem, owocem, warzywem lub dowolnym z ponad tysiąca emotikonów, które mają do wyboru – mówi Joanna Czajka, Product Director w Opera. – Cieszymy się widząc, jak kreatywni są nasi użytkownicy.
Poza wprowadzeniem szczypty zabawy i personalizacji do przeglądarki, emotikony na karcie zapewniają również korzyści organizacyjne: dodanie emotikony do karty sprawia, że wyróżnia się ona na tle innych i jest wizualnie rozpoznawalna.
Użytkownicy mogą szybko zidentyfikować i oznaczyć swoje karty, poprzez przypisanie do nich emotikona, a wszystko po najechaniu kursorem na dowolną kartę, a następnie dostęp do menu pięciu wstępnie wybranych emotikonów. Mogą również przeglądać ogromną kolekcję ponad tysiąca opcji za pomocą przycisku. Emotikony można łatwo zmienić lub usunąć w ten sam sposób, w jaki zostały dodane.
To nie pierwszy raz, kiedy Opera zagłębia się w świat emotikonów. Norweska przeglądarka była pierwszą, która udostępniła adresy internetowe oparte na emtikonach, dzięki którym domeny internetowe mogą mieć adres URL składający się wyłącznie z emotikonów. Tab Emoji udowadnia, że Opera jest źródłem zarówno zabawy, jak i funkcjonalności.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Parol PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »