Rozrywka i wypoczynek » Hobby

à Tab i Bonarka zapraszają do stołu

Miłośnicy gotowania mogą robić zakupy w nowo otwartym w Bonarka City Center sklepie à Tab. To dynamicznie rozwijająca się rodzima marka oferująca artykuły do kuchni.

Akcesoria, sprzęt i naczynia, dodatki do jadalni, dekoracje - między innymi takim asortymentem á Tab rozbudza apetyt klientów. Jak zapewniają jego przedstawiciele, marka powstała z myślą o osobach, dla których gotowanie jest połączeniem pasji, świadomego wyboru lepszej jakości życia oraz radości dzielonej wraz z rodziną i przyjaciółmi.

W ofercie sklepu dostępne są produkty własne marki á Tab oraz artykuły innych znanych producentów, np. takich jak Gerlach, Joseph Joseph czy Kenwood.

Znajdujący się na poziomie +1 sklep ma powierzchnię 241 m kw.

á Tab to nowa marka spółki BBK, która jest również właścicielem sieci sklepów Home&You.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »