Moda » Obuwie

TADAM klej do butów sportowych – klei jak szewc!

TADAM klej do butów sportowych – klei jak szewc!
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosna sprzyja wszelkiego typu aktywnościom fizycznym na świeżym powietrzu. Jeśli Twoja rodzina uwielbia sport to doskonale wiesz, ze najważniejszym elementem stroju są oczywiście wygodne buty. Zapewniają komfort poruszania się, bezpieczeństwo i amortyzację stóp.

Trampki, buty do biegania, sportowe idealnie sprawdzą się do jazdy na rowerze, deskorolce, uprawnia joggingu czy różnych gier zespołowych. Ale co zrobić jeśli w Twoich czy Twojego dziecka ukochanych i najbardziej wygodnych butach nagle odklei się podeszwa? Kupić nowe? Pójść do szewca i czekać co najmniej tydzień na naprawę? Nie! Wystarczy zakupić klej TADAM i samemu naprawić buty.

W ofercie sklepów znajduje się mnóstwo klejów, ale jak wybrać najbardziej skuteczny? Przede wszystkim powinnaś zwrócić uwagę na jego przeznaczenie. Popularne i znane kleje do wszystkiego nie powinny być stosowane do obuwia. Na chwilę mogą pomóc, ale nie rozwiążą problemu. A przecież nie chcesz, aby w najmniej oczekiwanym momencie Twój but znów się rozkleił. Dlatego sięgnij, po  TADAM –tajną broń szewca.

 

Klej do butów sportowych Tadam to produkt stworzony z myślą o obuwiu skórzanym, które wymaga szczególnego podejścia. Buty sportowe przeznaczone są do treningów, z tego względu poddawane są różnego rodzaju naciskom i odkształceniom. Kiedy but ulegnie uszkodzeniu, do naprawy należy użyć kleju, który sprawdzi się w ekstremalnych warunkach.

Klej Tadam spełnia wszystkie wymogi jest:

  • trwały,
  • elastyczny,
  • szybki w zastosowaniu,
  • przezroczysty.

 

Klej Tadam sprawi, że Twoje obuwie posłuży Ci zdecydowanie dłuższy czas, mimo konieczności ich naprawy. Klej doskonale sprawdzi się w przypadku skóry, tkaniny i niektórych tworzyw sztucznych. Doskonałe efekty naprawcze uzyskasz od razu – klej błyskawicznie łączy powierzchnie. Do osiągnięcia ostatecznej wytrzymałości potrzebuje tylko 3 godzin. Klej Tadam zamknięty jest w poręcznej tubce, dzięki której bezproblemowo naniesiesz produkt na naprawiane powierzchnie. Odporny na czynniki atmosferyczne.

 Instrukcja obsługi:

 

  • Powierzchnie, które będziesz sklejać najpierw przemyj, osusz, wyczyść i odtłuść
  •  Weź dozownik połączony z zakrętką i nakręć na tubkę
  • Nałóż klej na jedną z klejonych części, tak aby pokryć całą powierzchnię
  • Od razu połącz obie części, dociskając przez 60 sekund         


Cena około: 7,99zł

Masa: 9gRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NataliaBI

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »