Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„Tajemnica Filomeny” w kinie samochodowym Portu Łódź

W najbliższy czwartek (4 sierpnia) o godzinie 21:00 Port Łódź zaprasza na projekcję filmu „Tajemnica Filomeny”. Seans odbędzie się w ramach 9. Letniego Festiwalu Filmowego w Łodzi.

Widzowie wygodnie siedząc w swoich samochodach będą mogli śledzić losy tytułowej Filomeny – kobiety, która po pięćdziesięciu latach poszukuje syna oddanego do adopcji przez siostry zakonne. W rolę bohaterki wciela się Judi Dench. Oparta na faktach brytyjsko-amerykańsko-francuska produkcja w reżyserii Stephena Frearsa została obsypana nagrodami na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Otrzymała także liczne nominacje do Oscara oraz Złotych Globów.

 

Seanse w kinie samochodowym Portu Łódź potrwają do 8 września. Ekran do projekcji filmów znajduje się przy wjeździe na parking podziemny Centrum. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »