Kultura, sztuka » Kultura

Tajne przez poufne, czyli interaktywna wystawa „Top Secret” w Avenidzie Poznań

Tajne przez poufne, czyli interaktywna wystawa „Top Secret” w Avenidzie Poznań
Zobacz więcej zdjęć »
Kreatywny jak Sherlock Holmes, przystojny jak James Bond i bystry jak Jane Marple – taki właśnie jest Agent od zadań specjalnych.

Które dziecko nie marzyło o roli takiego bohatera? Już od 9 lutego Centrum Handlowe Avenida Poznań zaprasza na bezpłatną, interaktywną wystawę „Top Secret – ściśle tajne”, podczas której każdy będzie mógł wcielić się w rolę szpiega i rozwiązać zagadki. Aż do 25 lutego na małych i dużych detektywów czekają gry, konkursy i… tunel laserowy. Oczywiście wszystko jest ściśle tajne!

Interaktywna wystawa „Top Secret – ściśle tajne” to niemal 40 eksponatów kryjących tajny magazyn, narzędzia szpiegowskie, a także tunel laserowy. Zwiedzający wystawę będą mogli wcielić się w rolę Agentów, szukać ukrytych wskazówek i poczuć dreszczyk emocji towarzyszący uczestnikom sekretnych misji. Edukacyjny charakter eksponatów gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie, dlatego zapraszamy zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych klientów – zachęca Katarzyna Korpak, dyrektor Centrum Handlowego Avenida Poznań. Zadaniem uczestników jest odnalezienie stref Agenta na dwóch poziomach pasażu, poszukanie wskazówek i odgadnięcie hasła. Mapy tajniaka, czyli specjalne książeczki do przeprowadzenia misji będą do nabycia w punkcie informacji, skąd również będzie można odebrać upominek za poprawnie ukończone zadanie. Dodatkowo zwiedzający poznają wielkie nazwiska legendarnych postaci i bohaterów historii szpiegowskich, a także zobaczą wierne kopie rekwizytów ze znanych filmów o superagentach oraz narzędzia szpiegowskie stosowane w XX wieku. Na zgłoszone i zorganizowane grupy szkolne czeka przewodnik, który pomoże dzieciom złamać wszelkie szyfry.

Interaktywną wystawę „Top Secret – ściśle tajne” będzie można zwiedzać od 9 do 25 lutego w godzinach otwarcia Avenidy Poznań. Eksponaty będą znajdować się na poziomie 1 oraz 2. Na pierwszych 1000 osób w punkcie informacji będą czekać upominki za poprawnie przeprowadzoną misję. Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »