Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Tańcz z Maoam do końca stycznia

Tańcz z Maoam do końca stycznia
Zobacz więcej zdjęć »
Dobra informacja dla wszystkich miłośników tańca! Interaktywny konkurs Maoam Freestyle Dance, w którym każdy może popisać się swoim talentem i wygrać atrakcyjne nagrody został przedłużony do końca stycznia 2009 roku.

Jeżeli jeszcze nie zdążyłeś zaprezentować swoich umiejętności tanecznych na stronie Maoam lub chciałbyś pokazać internautom zupełnie nowy układ, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Interaktywny konkurs Maoam Freestyle Dance został przedłużony do końca stycznia 2009 roku. Oznacza to aż 8 dodatkowych szans na wygranie jednej z 5 fantastycznych nagród tygodnia: bluzy z limitowanej serii tanecznej oraz zestawu gum rozpuszczalnych Maoam.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Co zrobić, żeby nagrody trafiły właśnie w Twoje ręce? Wystarczy zarejestrować się na specjalnej podstronie konkursowej na www.maoam.com i wgrać film z wykonanym przez siebie układem tanecznym, w rytm jednego z sześciu podkładów muzycznych Maoam. Każdy z uczestników ma minutę - tyle maksymalnie może trwać film - na porwanie internetowej publiczności, która decyduje o tym, kto zgarnie nagrodę tygodnia.

Na tym jednak nie koniec… Na początku lutego wszyscy laureaci cotygodniowych konkursów, wezmą udział w wielkim finale, w którym jury Maoam wybierze 5 najlepszych tancerzy. Zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci odtwarzaczy MP3, bluz z limitowanej tanecznej serii Maoam oraz zestawów słodyczy Maoam.

Pamiętaj, że na stronie Maoam możesz zamieścić dowolną liczbę filmów, co zwiększa Twoją szansę na wygraną!
Informacje potrzebne do wzięcia udziału w Maoam Freestyle Dance znajdują się na podstronie konkursowej na www.maoam.com.
Zabawa przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

Informacje o firmie Haribo:
HARIBO to istniejący od 1920 roku producent żelków, pianek i gum rozpuszczalnych znanych na całym świecie. W swojej ofercie ma kilkaset rodzajów produktów HARIBO, pianek Marshmallows oraz gum rozpuszczalnych MAOAM o imponującym bogactwie kształtów, kolorów i smaków. Firma produkuje swoje wyroby w 18 fabrykach na świecie a jej produkty są kupowane przez dzieci i dorosłych w ponad 100 krajach. HARIBO produkuje dziennie 80 milionów Złotych Misiów. Z ich rocznej produkcji mógłby powstać łańcuch otaczający trzykrotnie ziemię! W Polsce HARIBO obecne jest od 1992 roku. Wysoką jakość produktów Haribo potwierdzają otrzymane nagrody i wyróżnienia: „Superprodukt 2005”, „Produkt Roku. Innowacja 2006”, „Złota Odznaka Jakości 2006, „Top Innowacje”, „Lider Forum 2006 i 2007”, złoty i srebrny medal DLG 2007, Oskar FMCG 2007.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »