Firma » Reklama

Tanie doładowanie w salonikach Kolportera

Tanie doładowanie w salonikach Kolportera
Zobacz więcej zdjęć »
W sierpniu w salonikach Kolportera trwa kolejna akcja promocyjna T-Mobile i Heyah. Każdy, kto kupi starter tej sieci i od razu go zarejestruje otrzyma zniżkę na zakup doładowania.

Z promocji może skorzystać każda osoba, która w sierpniu 2022 roku, w jednym z saloników Kolportera, kupi starter T-Mobile lub Heyah w cenie 5 zł i tuż po zakupie zdecyduje się na rejestrację go w punkcie Kolportera.

– To jedyny warunek, który należy spełnić, aby wziąć udział w naszej akcji – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera. – Tę promocję organizujemy w salonikach kilka razy do roku. Nasi klienci czekają na nią i często dopytują kiedy będzie jej kolejna edycja. To według nich idealny sposób na „tanie doładowanie”. Wystarczy bowiem kupić starter za 5 złotych, by otrzymać jednorazowy kod rabatowy w wysokości 15 zł na zakup doładowania o nominale 25 zł. Czyli wystarczy wydać łącznie 15 złotych, aby w zamian otrzymać starter i doładowanie na 25 złotych. Kod rabatowy można wykorzystać do końca września 2022 roku – dodaje Dariusz Materek.

Promocja T-Mobile i Heyah przeprowadzana jest w sieci saloników Kolportera cyklicznie – kilka razy w roku. W poprzednich latach organizowano ją kilkanaście razy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


dźwigi lubin
Jesteśmy numerem jeden jeśli chodzi o dźwigi w Lubinie, tak samo pod względem jakości usług jak i obsługi klienta. Dopełnieniem wszystkiego jest stan techniczny sprzętu.

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »