Moda » Odzież

Taniej, więcej, bardziej smart. Letnia rozprzedaż w Factory Wrocław

Taniej, więcej, bardziej smart. Letnia rozprzedaż w Factory Wrocław
Zobacz więcej zdjęć »
Tylko dwa razy w roku, tylko w Factory Outlet: trzy ceny na jednej metce – regularna, outletowa i… rozprzedażowa. Przez blisko dwa miesiące w Factory Wrocław będzie obowiązywała jedynie ta trzecia. 20 czerwca rusza wielka letnia Rozprzedaż. Ceny markowej odzieży będą niższe o 80 proc.

Wrocławskie centrum zaprasza na wyjątkowe smart-zakupy.  

Od 20 czerwca do połowy sierpnia w Factory Wrocław będzie trwała specjalna akcja rozprzedażowa. Zamiast klasycznych przecen, z jakimi spotkamy się w tradycyjnych galeriach handlowych, dolnośląskie centrum outletowe przygotowało dla swoich klientów jeszcze większe zniżki.

– Polacy kochają wyprzedaże, a przez okrągły rok w centrum Factory ceny są niższe od 30 do 70 procent od tych w regularnych sklepach. By sprawić naszym klientom jeszcze więcej radości z dokonywanych zakupów organizujemy Rozprzedaż, w trakcie której obniżamy je dodatkowo aż do 80 procent. Modne i tanie produkty blisko 90 marek, zarówno polskich i zagranicznych producentów czekają na swoich właścicieli, dlatego już dziś zapraszamy na zakupy! – mówi Marta Kocik, Regional Marketing Manager Factory Outlet.

Podczas Rozprzedaży na metkach umieszczane są trzy ceny. Pierwsza z nich informuje o sugerowanej cenie detalicznej, po której asortyment sprzedawany jest w innych centrach handlowych. Druga, to cena outletowa sprzed akcji - ta cena jest zawsze niższa od 30 do 70 procent względem ceny detalicznej. Trzecia, najniższa to cena rozprzedażowa, czyli obniżona do 80 procent.

– Do skorzystania z rozprzedażowych okazji zachęcamy wszystkich miłośników rozsądnych zakupów. Dzięki wyjątkowym rabatom, smart shopperzy będą mogli kupić jeszcze więcej markowych rzeczy, nie wydając przy tym majątku.  Warto przypomnieć, że akcja ta organizowana jest tylko dwa razy w roku, dlatego już dziś zapraszamy do Factory Wrocław na świadome, promocyjne łowy – dodaje Marta Kocik.

# # #

 

Factory Wrocław

 

Factory Wrocław to 90 salonów najlepszych polskich i zagranicznych marek, m.in.: Nike Factory Store, Adidas, Vero Moda, Calvin Klein, Guess, Tommy Hilfger, United Colors of Benetton, Mango i Gino Rossi. Wszystkie produkty oferowane we wrocławskim outlecie można zakupić po cenach niższych od 30% do 70% przez cały rok. Centrum zostało otwarte dla klientów w 2006 roku i do dziś jest jedynym centrum outlet na Dolnym Śląsku.

Factory Wrocław znajduje się w południowozachodniej części miasta, zaledwie 15 minut od centrum. Dogodne połączenia autobusowe umożliwiają szybkie dotarcie do outletu komunikacją miejską.

Więcej informacji o centrum Factory Wrocław można uzyskać pod adresem: www.wroclaw.factory.pl oraz www.facebook.com/FactoryWroclawRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »