Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Taras widokowy w VIVO! Lublin ponownie otwarty dla klientów

Taras widokowy w VIVO! Lublin ponownie otwarty dla klientów
Zobacz więcej zdjęć »
Od 10 czerwca w VIVO! Lublin ponownie czynny jest taras widokowy znajdujący się na dachu centrum handlowego. Do dyspozycji klientów oddano tu strefę wypoczynkową, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz zewnętrzną siłownię, a także ścieżki z roślinnością na górnym poziomie.

Zgodnie z kolejnymi wytycznymi dla centrów handlowych, przygotowanymi przez Ministerstwo Rozwoju, ponownie otwarte zostały strefy wypoczynku. Od 10 czerwca w VIVO! Lublin czynny jest taras widokowy, na którym dostępnych jest wiele atrakcji m.in. strefa wypoczynkowa czy plac zabaw dla najmłodszych. Skorzystać tu można również z zewnętrznej siłowni i ścieżek z roślinnością. Taras widokowy czynny jest w godzinach otwarcia centrum handlowego. Do dyspozycji klientów oddane zostały również strefy wypoczynku na pasażach wewnątrz obiektu. W VIVO! Lublin ponownie odwiedzić można również Centrum Rozrywki dla Dzieci Leopark oraz klub Master Bowling&Bilard.   

- Bardzo się cieszymy, że możemy oddać do użytku klientów kolejne strefy w naszym centrum handlowym, w tym cieszący się wielkim zainteresowaniem lublinian taras widokowy. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających VIVO! przypominamy o zachowaniu odpowiedniego dystansu społecznego bądź zakrywaniu nosa i ust. Ponadto na wysokości placu zabaw ustawiliśmy płyny do dezynfekcji – bardzo prosimy o dezynfekowanie rąk przez dorosłych, a dzieci o umycie rąk przed zabawą na placu zabaw. Wspólnie dbajmy o zdrowie swoje i najbliższych – mówi Małgorzata Daca-Gardynik, Dyrektor VIVO! Lublin.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »