Gospodarka » Narzędzia

Tarcze diamentowe DeWALT

Tarcze diamentowe DeWALT
Zobacz więcej zdjęć »
Producent profesjonalnych elektronarzędzi, firma DeWALT, oferuje nową tarczę diamentową DT3752 o średnicy 335 mm, jako zamiennik, o 100-krotnie wydłużonej żywotności w stosunku do standardowych tarcz ściernych. Tarcze umożliwiają cięcie różnych profili i kształtowników stalowych.
Diament jako najtwardszy dostępny materiał znajduje szerokie zastosowanie przy produkcji szerokiej gamy narzędzi. Ze względu na swe właściwości jest stosowany do wytwarzania akcesoriów do cięcia, skrawania, szlifowania i polerowania twardych materiałów takich jak kamień, beton, stal.

Firma DeWALT wprowadza do sprzedaży nową tarczę diamentową DT3725 o 100-krotnie wydłużonej żywotności w stosunku do standardowych tarcz ściernych. Tarcza wyposażona jest w segment z diamentowym nasypem na całym obwodzie tarczy. Przeznaczona jest do cięcia stali oraz metali nieżelaznych za pomocą przecinarek stacjonarnych, do których dotąd stosowano ścierne tarcze korundowe. Zaawansowana technologia przyspawanych laserowo ziaren diamentowych gwarantuje wytrzymałość oraz umożliwia cięcie metalu z szybkością tarczy ściernicowej. Stalowy korpus tarczy oraz zastosowanie segmentu diamentowego na obwodzie zapewnia stałą głębokość cięcia, co w przypadku standardowych tarcz korundowych jest niemożliwe ze względu na ich szybsze zużycie. Nowe tarcze diamentowe DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Cena: 755 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »