Społeczeństwo » Społeczeństwo

Targi edukacyjne w Poznań City Center

Podręczniki, przybory i plan lekcji to zwiastuny zbliżającego się nowego roku szkolnego. Jednak szkoła to nie tylko nauka, warto również zadbać o wolny czas dzieci. Tym samym już w najbliższy weekend w Poznań City Center odbędą się targi edukacyjne.

Szkoła tańca, centrum języków obcych czy akademia piłkarska to tylko kilku z wystawców, którzy pojawią się 29 i 30.08 w PCC.

 

Targi edukacyjne - lista wystawców:

1.    KONTAKT Centrum Języków Obcych

2.    Szkoła Ruchu i Tańca

3.    DOMIN Poznań kurs rysunku

4.    METRUM Akademia Tańca i Fitness

5.    Fregata Swimming

6.    Szkoła Muzyki Kompozytornia

7.    Akademia Piłkarska Reissa

8.    mobile ENGLISH

W najbliższy weekend od 10.00- 18.00, Poznań City Center zamieni się w centrum edukacyjnej rozrywki. Bezpłatna analiza poziomu zaawansowania znajomości języka obcego (KONTAKT Centrum Języków Obcych) czy warsztaty z rysunku
i malarstwa dla dzieci oraz młodzieży (DOMIN Poznań kurs rysunku) to tylko niektóre z atrakcji, jakie będą dostępne podczas targów. Na wszystkich uczniów czekać będą również pokazy taneczne (Szkoła ruchu i tańca KONTRAST), dmuchane boisko piłkarskie (Akademia Piłkarska Reissa) czy lekcje pokazowe gry na instrumentach (Szkoła Muzyki Kompozytornia). Dodatkowo każdy, kto w weekend odwiedzi PCC będzie mógł wziąć udział w licznych konkursach i zdobyć atrakcyjne nagrody np. bony do wykorzystania na kursy językowe.

 

Pierwszy września to czas kiedy musimy przeorganizować nasze codzienne kalendarze. Dlatego też z myślą o rodzicach dzieci uczących się, postanowiliśmy zorganizować targi edukacyjne. Najbliższy weekend pozwoli na zapoznanie się rodziców z ofertami poznańskich instytucji, a mali uczniowie będą mogli ciekawie spędzić ten czas - wyjaśnia Norbert Fijałkowski, dyrektor Centrum.

 

Targi edukacyjne w Poznań City Center odbędą się 29 – 30 sierpnia (sobota, niedziela) w godzinach 10.00 - 18.00 na poziomie 1 w okolicach sklepu Pull and Bear.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »