Firma » Biznes

Targi ISE 2016 z NEC Display Solutions

Targi ISE 2016 z NEC Display Solutions
Zobacz więcej zdjęć »
NEC Display Solutions Europe zaprezentuje liczne innowacyjne technologicznie produkty gościom targów ISE 2016, które odbędą się w dniach 9-12 lutego w Amsterdamie.

Będzie to m.in. szerokie portfolio projektorów laserowych, nowe moduły LED, projektory i monitory 4K UHD, czy rozszerzona seria monitorów wielkoformatowych High Brightness oraz do budowy ścian wideo.

Każdego dnia za pośrednictwem cyfrowych ekranów odbieramy coraz większą liczbę komunikatów wizualnych o charakterze informacyjnym, rozrywkowym lub zawodowym. W drodze do pracy, w biurze, centrum handlowym lub galerii stale napotykamy wyświetlacze, które obecnie stały się głównym źródłem pozyskiwania informacji. Bogactwo komunikacji wizualnej i nasze poleganie na niej wymaga technologii najwyższej jakości.

Na stoisku NEC goście zobaczą szerokie portfolio projektorów laserowych – o jasności do 35.000 Lumenów, wykorzystujących przełomową technologię SSL (Solid State Light Source) oraz poznają nową linię modułów LED, w tym moduły, w których odległość pomiędzy pikselami wynosi zaledwie 1,5mm. Ponadto odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć różnicę w jakości i szczegółowości obrazu, jaką można osiągnąć za pomocą standardu 4K UHD. Kolejne atrakcje to pokaz możliwości nowych monitorów o wysokiej jasności, teraz także w rozmiarach 55” i 75” oraz nowe monitory do ścian wideo, wyróżniające się praktycznie niewidoczną ramką ekranu o szerokości zaledwie 1,8mm. Dla gości przygotowano również prezentację innowacyjnych zastosowań interaktywnych i dotykowych wykorzystujących technologię dotykową Shadow Sense™, jak również interaktywnej ściany wideo z projektorami krótkodystansowymi oraz oprogramowania Leafengine do Digital Signage w handlu detalicznym. Na stoisku NEC będzie także okazja do obejrzenia studia telewizyjnego do transmisji na żywo, a także wysłuchania wywiadów z ekspertami.

“NEC Display Solutions trzyma rękę na pulsie, jeżeli chodzi o zmieniające się potrzeby ludzi, zwłaszcza w odniesieniu do interakcji z informacjami wizualnymi i dostarcza rozwiązania dla wielu różnych zastosowań. Cieszymy się, że będziemy mogli pokazać, w jaki sposób zintegrowane rozwiązania wizualne mogą angażować, informować i zainteresować klientów w życiu codziennym i zawodowym. Poprzez bliskie relacje z partnerami technologicznymi jesteśmy w stanie przesunąć granice tego, co jest możliwe i pomóc w stworzeniu lepszych rozwiązań. Goście odwiedzający stoisko NEC zobaczą, jak nasze pomysły zmieniają sposób cyfrowej komunikacji z odbiorcą, co ostatecznie prowadzi do dostarczenia najlepiej dopasowanej informacji i podejmowania bardziej świadomych decyzji.” – powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe.

Goście odwiedzający stoisko NEC będą mogli spotkać ekspertów i partnerów NEC, a także wziąć udział w wycieczce po stoisku, którą będzie poprowadzona również w języku polskim.


Pierwsza edycja ISE odbyła się w 2004 roku i targi szybko stały się największą na świecie imprezą poświęconą branży AV, integracji systemów i komunikacji. Impreza sprzyja współpracy profesjonalistów z całego świata i przyciąga wielu klientów końcowych. Ubiegłoroczna edycja osiągnęła rekordową liczbę 60 tys. uczestników z ponad 150 krajów i przełomową liczbę 1000 wystawców. ISE 2016 odbędzie się w dniach 9-12 lutego 2016 w Amsterdam RAI w Holandii i po raz pierwszy w historii targi potrwają cztery dni.

 

Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie. Podczas ISE będziemy tweetować na żywo pod hashtagiem #ise2016.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : awrzesinska@luckymonday.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lucky Monday PR Events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »