Społeczeństwo » Społeczeństwo

Targi Rozwoju Dziecka w Centrum Handlowym Bielawy

Targi Rozwoju Dziecka w Centrum Handlowym Bielawy
Zobacz więcej zdjęć »
Już w sobotę 5 września w godzinach 12.00-17.00 Centrum Handlowe Bielawy zaprasza na Targi Rozwoju Dziecka, podczas których odbędzie się finał akcji „Stypendium dla aktywnych 2.0”, organizowanej przez toruńską galerię wspólnie z Fundacją „Nadzieja Dla Rodziny”.

Na najmłodszych czekają także zajęcia pozalekcyjne, animacje i konkursy!

Targi Rozwoju Dziecka w CH Bielawy to dokonała okazja do bliższego poznania oferty zajęć pozalekcyjnych oraz instytucji kulturalnych i popularnonaukowych, skierowanej do najmłodszych. W programie m.in. rekonstrukcja chaty biskupińskiej przygotowana przez Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, bezpłatne warsztaty plastyczno-paleontologiczne i odkopywanie szkieletu dinozaura z gipsowego jajka zorganizowane przez Jura Park w Solcu Kujawskim oraz pokazy karate i nauka gry w szachy. A wszystko po to, aby rozbudzić w dzieciach nowe hobby i pasje.

Podczas wydarzenia odbędzie się także wielki finał akcji stypendialnej „Stypendium dla aktywnych 2.0”. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy ośmiu laureatów, którzy otrzymają dofinansowanie w wysokości 1.000 złotych każde z przeznaczeniem na realizację ich pasji i talentów. Stypendia zostaną przyznane w dwóch kategoriach wiekowych (po cztery w każej kategorii) – dzieci (5-10 lat) oraz młodzież (11-16 lat).

Całe wydarzenie poprowadzi Magdalena Żakowska, popularna pogodynka bydgoskiego oddziału Telewizji Polskiej.

„Początek roku szkolnego to okazja do bliższego poznania oferty zajęć pozalekcyjnych dla najmłodszych z Torunia. Podczas Targów Rozwoju Dziecka zaprezentują się nie tylko szkoły, ale również instytucje organizujące aktywności, których celem jest rozwój zainteresowań dzieci. W trakcie wydarzenia poznamy także nowych stypendystów, którzy dzięki naszemu dofinansowaniu będą mogli w bieżącym roku szkolnym kontynuować swoje pasje” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe.

Właścicielem CH Bielawy jest Aerium, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, deweloperskich i zarządczych. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

www.bielawy-torun.pl

Informacje o zarządcy – Apsys Polska S.A.:

Apsys działa na rynku od 1996 roku jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, manager projektu i zarządca nieruchomości świadcząc kompleksowe usługi na rzecz centrów handlowych. W portfolio zarządczym firmy w Polsce znajduje się obecnie 22 centra handlowe o łącznej powierzchni ponad 750 000 m2, zlokalizowanych w 15 miastach. Apsys jako wiodący na rynku polskim zarządca centrów handlowych wprowadza na każdym polu swojej działalności nowatorskie rozwiązania odpowiadające najwyższym standardom i trendom rynkowym. Apsys jest leaderem na rynku polskim certyfikacji Breeam-in-Use dla działających centrów handlowych.

 

O jakości Apsys świadczy optymalne połączenie wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu oraz zaangażowania i pasji pracowników. Potwierdzeniem powyższego jest nagroda dla najlepszego zarządcy w konkursie CEE Retail Real Estate Awards 2013 oraz nagrody w konkursie EuropaProperty CEE Investment & Green Building Awards 2014 w kategoriach: Property Management Firm, Retail Developer of the Year oraz Company of the Year za całokształt działalności, ambitne projekty i sukces rynkowy.

 

Dodatkowe informacje na www.apsysgroup.com

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »