Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Targi Wciągających Zajęć Pozalekcyjnych w NoVa Park

Targi Wciągających Zajęć Pozalekcyjnych w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Na dobre rozpoczynamy nowy rok szkolny! A nowy rok szkolny to także decyzja co do wyboru zajęć pozalekcyjnych.

A jest w czym wybierać! Z pomocą przychodzi NoVa Park organizując w sobotę 7 września w godzinach 12.00-19.00 Targi Wciągających Zajęć Pozalekcyjnych, podczas których będzie można poznać najlepsze propozycje na aktywności pozaszkolne m.in. szkoły językowe, szkoły tańca, kluby sportowe czy szkoły muzyczne. W programie wydarzenia zaplanowano również warsztaty zdrowych przekąsek, gry planszowe, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz atrakcje przygotowane przez wystawców – zajęcia z robotyki LEGO oraz programowania w Minecraft, gry i zabawy po angielsku czy grę w minigolfa.

Ponad 20-stu wystawców zdecydowało się zaprezentować swoją ofertę podczas Targów Wciągających Zajęć Pozaszkolnych. W sobotę 7 września w godzinach 12.00-19.00 NoVa Park zaprasza mieszkańców Gorzowa i okolic do zapoznania się z ofertą:

è Buźka Akademia Twórczego Juniora miejsce twórczych warsztatów dla dzieci i dorosłych, miejsce organizacji urodzin, organizacja półkolonii;

è Słowianka – szkoła pływania, rodzic z maluchem w wodzie, aqua aerobic;

è Stilon Gorzów – nauka gry w piłkę nożną;

è Bricks 4 Kidz Gorzów – układanie klocków LEGO;

è Let's cook – zajęcia z nauki gotowania;

è Art Dance Baby – zajęcia taneczne;

è Zaprogramowani – nauka programowania;

è Fan Dance – zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych (solo dance, taneczne ABC, dance kids);

è Parkieciarnia – zajęcia taneczne z tańca nowoczesnego, break dance, hip hop czy funk styles;

è Juniorlab – programowania oraz układanie klocków LEGO;

è Yamaha – nauka śpiewu;

è Akademia Nauki – nowoczesne nauczanie dzieci podnoszące sprawność czytania i uczenia się;

è Wing Tsun Kung Fu – szkoła sztuk walki;

è Szkoła szybkiego czytania Memo – nauka pisania i czytania;

è Stowarzyszenie Art Drama – stowarzyszenie artystyczno-teatralne;

è Perfect Język Angielski – nauka języka angielskiego;

è Mini Golf – zajęcia z mini golfa;

è Majaland – park rozrywki;

è Akademia programowania – zajęcia programowania gier, stron internetowych, aplikacji i elektroniki;

è Catering Perfect Foodcatering na imprezy okolicznościowe;

è Studio Sufit – zajęcia jogi;

è Centrum Edukacyjno Terapeutyczne Creative Kids – szkoła kreatywna dla dzieci;

è Orkiestra Dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej SIEDLICE w Gorzowie – nauka gry na instrumentach dętych.

W programie wydarzenia także darmowy popcorn, warsztaty zdrowych przekąsek, mini pokazy kulinarne, zabawy językowe, gry planszowe oraz gry w formacie XXL, GIGA klocki, a także konkursy, w których do wygrania będą zestawy wyprawek szkolnych, karty podarunkowe na zakupy w NoVa Park oraz kupony zniżkowe na zajęcia organizowane przez wystawców targów i do Majaland. Na uczestników targów czekają również atrakcje przygotowane przez wystawców – zajęcia z robotyki LEGO oraz programowania w Minecraft, gry i zabawy po angielsku, malowanie buziek, gra w minigolfa, mini warsztaty taneczne, pokazy dot. zdrowego żywienia czy warsztaty kreatywne tworzenia hawajskich spódniczek.

„Jak się bawić, to się uczyć! Języki obce, taniec, sport, a może gotowanie? Czego chciałoby się nauczyć Twoje dziecko? Wspólnie zajrzyjcie na Targi Wciągających Zajęć Pozalekcyjnych i poznajcie propozycje ponad 20 lokalnych wystawców na ciekawe spędzenie czasu wolnego. Razem wybierzcie najciekawsze pomysły na zajęcia pozalekcyjne” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w Targach Wciągających Zajęć Pozalekcyjnych jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Dziś:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »