Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Targi zajęć pozaszkolnych w Porcie Łódź

Targi zajęć pozaszkolnych w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczyna się nowy rok szkolny, a to oznacza kolejne wspaniałe wyzwania i nowy rozdział edukacji dla wszystkich uczniów.

Poza zajęciami odbywającymi się w szkole, warto zadbać także o rozwój pasji i zainteresowań. Port Łódź zaprasza wszystkich uczniów wraz z rodzicami i opiekunami na Targi „Back to School”, które odbędą się w Centrum 7 i 8 września.

Gimnastyka artystyczna, kursy tańca, rysunku a może nauka żeglarstwa? Jakie zajęcia dodatkowe wybrać? Z propozycjami ośrodków oferujących zajęcia sportowe, artystyczne i kulturalne będzie można zapoznać się podczas Targów „Back to School” organizowanych w Porcie Łódź 7 i 8 września. W Atrium Centrum, obok sklepu IKEA, w godzinach 10:00 – 19:00 pojawią się stoiska szkół i fundacji, których przedstawiciele opowiedzą o zajęciach, na które warto się zdecydować jako uzupełnienie edukacji w szkole.

Ilu uczniów tyle zainteresowań! Na Tragach w Porcie Łódź każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. W Atrium pojawi się m. in. Agencja Turystyczno – Żeglarska Kliper, która przybliża dzieciom i młodzieży fascynującą dziedzinę sportu, jaką jest żeglarstwo. Na Targach będzie można zapoznać się z propozycją szkoły programowania dla dzieci i młodzieży CodeStudy, szkoły zrodzonej z pasji i miłości do gimnastyki artystycznej – LA PASSIONE, czy szkoły tańca Es-Kadra. Osoby, które myślą o studiowaniu Architektury, Port Łódź zaprasza z kolei do stoiska Szkicart. Kurs Rysunku Szkicart oferuje zajęcia prowadzone przez architekta, który pomaga rozwinąć nie tylko warsztat rysunkowy, ale i zmysł techniczny oraz estetyczny.

Zestawienie wszystkich wystawców, którzy pojawią się na Targach „Back to School” dostępne jest na stronie www.portlodz.pl Wejście na Targi jest bezpłatne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »