Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Targi zdrowia, urody i mody w Porcie Łódź

Targi zdrowia, urody i mody w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Bezpłatne badania kontrolne, porady specjalistów w zakresie zdrowego stylu życia i medycyny estetycznej, a także spotkania z ekspertami od makijażu i niezależnej mody – tak zapowiada się najbliższy weekend w Porcie Łódź (22 – 23 kwietnia).

Podczas organizowanych w Centrum dwudniowych targów zdrowia i urody oraz targów mody, każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

ZDROWIE I URODA

Targi to okazja by zapoznać się z propozycjami specjalistów w zakresie dietetyki, stomatologii, w tym stomatologii estetycznej oraz ortopedii. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, w Porcie Łódź pojawią się specjalne tematyczne stanowiska, gdzie będzie można wykonać bezpłatne badanie poziomu cukru, ciśnienia oraz badanie stóp. Specjaliści pomogą też dobrać odpowiednie buty ortopedyczne dla dzieci oraz zaproponują masaże rehabilitacyjne. Podczas wydarzenia poznamy zalety tapingu, czyli metody leczenia kontuzji za pomocą plastrów oraz korzyści płynące z fototerapii. Skorzystać będzie można również z porad z zakresu profilaktyki stomatologicznej, w tym profilaktyki dla dzieci. Na targach pojawią się też eksperci, którzy zaprezentują nowości kosmetyczne i pomogą dobrać odpowiedni makijaż. Na specjalnym stanowisku będzie można przedłużyć rzęsy oraz wykonać zabiegi pielęgnacyjne dłoni. Oferta targów to możliwość uzyskania porady dietetyka i psychodietetyka, a także poznanie zalet cateringu dietetycznego. Miłośnicy tatuażu będą mogli z kolei obejrzeć pokaz artystycznego zdobienia ciała. Targi zdrowia i urody odbędą się w Porcie Łódź obok sklepu Saturn.

MODA

Najbliższy weekend w Porcie Łódź to także spotkanie z młodymi projektantami mody z cyklu „Polska Szafa by Fashion Meeting”. Stanowiska polskich niezależnych twórców pojawią się w Atrium (obok sklepu IKEA) i będą czynne w godzinach otwarcia Centrum (sobota 10:00- 21:00, niedziela 10:00 – 20:00). Zakupimy tu nietuzinkowe ubrania i akcesoria modowe, które szyte są przez projektantów w krótkich seriach, co gwarantuje unikatowość kolekcji. Targi mody to również możliwość rozmowy z projektantami, zainspirowanie się modą i odkrycie własnego niepowtarzalnego stylu. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »