Technologie » AGD - RTV

Tarnobrzeg z Media Markt!

Tarnobrzeg z Media Markt!
Zobacz więcej zdjęć »
W Tarnobrzegu zostanie uruchomiony nowoczesny market z elektroniką użytkową popularnej sieci Media Markt.
Mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z najpełniejszej na rynku oferty urządzeń i usług już w drugim kwartale 2016 roku. Sklep powstanie w Centrum Handlowym Wszystko dla Domu i podobnie jak w innych lokalizacjach, ma szansę stać się technologicznym centrum miasta.

Otwarcie sklepu w Tarnobrzegu doskonale wpisuje się w strategię rozwoju wielokanałowego lidera rynku elektroniki użytkowej, zakładającą dotarcie z pełną ofertą asortymentową do szerokiej grupy klientów. Równolegle z rozbudową największego w branży sklepu internetowego mediamarkt.pl, sieć otwiera kolejne markety zarówno w dużych aglomeracjach, jak i miastach średniej wielkości. Nowy Media Markt w Tarnobrzegu będzie miał powierzchnię całkowitą ponad 1000 m2 i zostanie zaaranżowany według najnowszych światowych standardów.

Sklepy Media Markt są od lat pierwszym adresem zarówno dla osób zainteresowanych urządzeniami codziennego użytku, jak i pasjonatów najnowszych technologii. W każdym z nich zapewniamy naszym klientom najpełniejszy na rynku wybór produktów uznanych krajowych i światowych producentów, fachowe doradztwo oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. Wszystko to sprawia, że nasza oferta jest najbardziej kompleksowa i atrakcyjna na rynku. – powiedział Marcin Rosati, Prezes Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

O komfort i obsługę odwiedzających Media Markt w Tarnobrzegu zadba 20 pracowników, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i pomogą dopasować urządzenia do potrzeb i stylu życia kupujących. Sklep będzie również idealnym rozwiązaniem dla klientów zamawiających online, preferujących osobisty odbiór w markecie.

Media Markt, uznawany za jedną z najsilniejszych konsumenckich marek na polskim rynku, posiada obecnie 55 specjalistycznych sklepów w Polsce. Na pierwszą połowę roku 2016 zapowiada otwarcie jeszcze dwóch: w Tczewie i Puławach.

Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna i przyjazna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 54 markety w 44 miastach Polski oraz największy specjalistyczny sklep internetowy mediamarkt.pl i jest liderem w branży. Na pierwsze półrocze 2016 roku sieć zapowiada otwarcie sklepów w Tarnobrzegu, Puławach oraz Tczewie.

Media Markt
Więcej informacji z MEDIA MARKT  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »