Technologie » AGD - RTV

Tarnobrzeg z ofertą Media Markt

Tarnobrzeg z ofertą Media Markt
Zobacz więcej zdjęć »
W czwartek, 5 maja br., o godzinie 8.00 Tarnobrzeg wzbogaci się o nowoczesny market popularnej sieci Media Markt.

Sklep zlokalizowany w Centrum Handlowym „Wszystko dla Domu” przy ul. J.Słomki 1 zaoferuje mieszkańcom miasta i okolic najpełniejszą ofertę urządzeń do domu i biura oraz najnowszych technologii mobilnych.

Sklepy Media Markt są od lat pierwszym adresem zarówno dla osób zainteresowanych urządzeniami codziennego użytku, jak i pasjonatów nowych technologii. Uruchomienie marketu w Tarnobrzegu wpisuje się w strategię rozwoju wielokanałowego sieci Media Markt, której celem jest dotarcie z pełną ofertą nowoczesnej elektroniki także do klientów mniejszych miast.

Media Markt technologicznym centrum Tarnobrzegu
Najnowszy sklep Media Markt zlokalizowany został w Centrum Handlowym „Wszystko dla Domu” przy ul. J. Słomki 1. Na łącznej powierzchni ponad 1000 mkw. klienci znajdą wszystko co niezbędne, aby wyposażyć dom, czy biuro: sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audio-video, sprzęt biurowy i szeroką gamę produktów z segmentu AGD. Na odwiedzających sklep czeka także duży wybór najnowszych technologii mobilnych oraz produktów związanych z realizacją pasji i uatrakcyjniających wolny czas – elektronika sportowa, sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, książki, muzyka i filmy. Ofertę sklepu uzupełnią  marki własne Media Markt: ok., KOENIC oraz ISY, stanowiące ciekawą alternatywę dla osób szukających wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie. Nowatorska i przejrzysta forma prezentacji ułatwi dokonanie przemyślanych zakupów.

Wraz z każdym otwieranym sklepem Media Markt stawia sobie za cel objęcie roli centrum technologicznego regionu, zapewniając mieszkańcom dostęp do najnowszej elektroniki oraz  profesjonalnej wiedzy ekspertów. W sklepie w Tarnobrzegu o komfort klientów zadba 23 kompetentnych i zaangażowanych pracowników, którzy objaśnią i zaprezentują możliwości techniczne urządzeń oraz pomogą wybrać odpowiedni model, dopasowany do realnych potrzeb i stylu życia kupujących. Ułatwią także skorzystanie z szerokiego zakresu usług Media Markt, obejmujących m.in. wywoływanie zdjęć, dostawę i instalację sprzętu w domu klienta, zwrot zużytego sprzętu, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów czy obsługę serwisową i kredytową. W sklepie można także zawrzeć umowę na dostawę energii, usługi sieci Orange i Telewizji NC+, a nawet kupić bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne. Klienci, którzy skorzystają z zakupów w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl, mogą odebrać zamówiony sprzęt w markecie, bez ponoszenia kosztów dostawy.

Sklep w Tarnobrzegu będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 18.00, w niedzielę od 10.00 do 19.00.

Otwarcie nowego sklepu w Tarnobrzegu to ważne wydarzenia dla sieci Media Markt, dlatego chcieliśmy je uczcić w szczególny sposób. Wspólnie z pracownikami zatrudnionymi w sklepie wybraliśmy dwa lokalne ośrodki zajmujące się opieką nad dziećmi i pomocą osobom niepełnosprawnym – Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej Przy Kole Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Z okazji uruchomienia nowego marketu ośrodki otrzymają wsparcie o łącznej wartości 10 000 zł. Mieszkańców zapraszamy zaś 30 kwietnia na Plac Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu, gdzie przygotowaliśmy dla nich imprezę powitalną. Nie ma chyba milszego sposobu na poznanie naszych przyszłych klientów, niż wspólna zabawa. A jeśli przy okazji można obejrzeć nowinki techniczne i wygrać ciekawe nagrody, to popołudnie w towarzystwie Media Markt na pewno będzie udane – powiedział Mariusz Kozłowski, kierownik sklepu Media Markt w Tarnobrzegu.

Media Markt zaprasza klientów do wspólnej zabawy
Zanim nowy sklep powita pierwszych klientów, sieć Media Markt zaprasza na wspólne świętowanie. Już w sobotę, 30 kwietnia br. na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu ustawiony zostanie namiot Media Markt z bezpłatnymi zabawami dla małych i dużych fanów nowych technologii. W godzinach 12.00-18.00 na uczestników wydarzenia czekają liczne atrakcje m.in. gry zręcznościowe, zabawa w piłkarzyki oraz batak – urządzenie zaprojektowane do ćwiczenia koordynacji ruchowej i koncentracji, cech niezbędnych wytrawnym graczom. Do wspólnej zabawy będzie zachęcała muzyka DJ-a, a serwowane przekąski pozwolą szybko zregenerować siły. Nie zabraknie także kultowej „bramki Media Markt” – każdy celny strzał zostanie nagrodzony ciekawymi upominkami. Przeszkoleni doradcy Media Markt zaprezentują nowości technologiczne, a uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w quizach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Specjalne miejsce w programie imprezy zajmują także atrakcje dla małych fanów nowych technologii – na dzieci czeka strefa zabaw, a w niej kolorowanki i malowanie twarzy.

Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie właściwego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 54 markety w 44 miastach Polski. W maju zostaną uruchomione kolejne sklepy w Puławach i Tczewie.


Media Markt
Więcej informacji z MEDIA MARKT  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Magik 2016-04-29 21:56:44

    A kiedy w busku zdroju.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »