Technologie » AGD - RTV

TDK WR680 - słuchawki w miejskim stylu

TDK WR680 - słuchawki w miejskim stylu
Zobacz więcej zdjęć »
Słuchawki bezprzewodowe powinny dawać użytkownikowi jak największą swobodę i wygodę jednocześnie gwarantując dźwięk wysokiej jakości. Z tego właśnie założenia wyszło TDK Life on Record tworząc miejski model słuchawek WR680.

Swoboda i jakość dźwięku to dwie rzeczy, które jako pierwsze przychodzą na myśl podczas korzystania ze słuchawek WR680. Wbudowana funkcja NFC umożliwia łatwe i szybkie parowanie z urządzeniami Bluetooth, ale bezprzewodowe połączenie to tylko początek. Słuchawki wyposażone są także we wbudowany mikrofon i przyciski sterowania muzyką i połączeniami telefonicznymi. Umożliwia to proste przełączanie utworów muzycznych, regulację głośności i odbieranie rozmów na większości smartfonów.

 

Jeśli chodzi zaś o brzmienie to odpowiedzialne za jego jakość 40 milimetrowe dynamiczne głośniki generują bogaty i pełny dźwięk. Dodatkowo wygodne nauszniki WR680 zapewniają komfort korzystania oraz dobrze izolują dźwięki z zewnątrz. Dzięki temu bez żadnych zakłóceń można skupić się na ulubionej muzyce.

 

A tą, jak zapewnia producent, cieszyć się można do 8 godzin na jednym ładowaniu. 

W przypadku gdy słuchawki się jednak rozładują, skorzystać można z dołączonego do zestawu kabla o długości 1,2 m. Dzięki umieszczonym na nim mikrofonie oraz przyciskom umożliwia zarządzanie audio i połączeniami telefonicznymi, co dodatkowo zwiększa uniwersalność zestawu. 

 

Produkt dostępny jest w dwóch kolorach - czarnym oraz białym. Cena słuchawek wynosi 199 zł.

 

Zobacz wideo jak prezentują się słuchawki

 

Specyfikacja:

 

- Profil Bluetooth: A2DP, AVRCP, HSP, HFP

 - Obsługiwany kodek: SBC

 - Wielkość głośnika: 40 mm

 - Typ głośnika: dynamiczny

 - Pasmo przenoszenia: 20-20 kHz

 - Czułość przy częstotliwości 1 kHz: 107 +/- 3 dB

 - Impedancja wejściowa: 32 Ω

- Długość przewodu: 1,2 m  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »