Kultura, sztuka » Kultura

Teatr uliczny powraca na plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego

Teatr uliczny powraca na plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Zobacz więcej zdjęć »
„Zapach czasu” to poetycka impresja teatralna odwołująca się do świata dziecka i już w najbliższą sobotę (2 czerwca) zostanie zaprezentowana widzom na placu przed Galerią Krakowską.

Po sukcesie spektakli „Baśń dagestańska” oraz „Serce Don Juana” przyszedł czas na kolejną odsłonę teatru ulicznego w Krakowie – w wykonaniu aktorów z Teatru KTO.

Już 2 czerwca w świat teatralnych doznań po raz kolejny przeniesie widzów Teatr KTO. Inspirowany twórczością Marqueza, Hugo Clausa czy Emila Zegadłowicza oraz dziecięcymi wspomnieniami samego scenarzysty i reżysera spektakl jest prezentowany we współpracy z Galerią Krakowską. Widowisko „Zapach czasu” zachwyci nieszablonową formą kostiumów i scenografii – aktorzy zagrają bez słów, przy akompaniamencie finezyjnej muzyki Piotra Czajkowskiego. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jerzy Zoń.

Wieczorne przedstawienie rozpocznie się 2 czerwca o 21.00 na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską. Wstęp jest wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »