Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Teatralne tajemnice Krakowa

Trwa cykl artystycznych spacerów z Bonarką „Do czterech razy SZTUKA”, dzięki którym mieszkańcy i turyści poznają Kraków z jego barwnej, artystycznej strony.

W sierpniowe soboty Bonarka City Center zaprasza na spacery z przewodnikiem, podczas których przekonać się można, że wizerunek Krakowa jako miasta sztuki i artystów, jest w pełni uzasadniony. Trzecia wycieczka, szlakiem teatrów, wyrusza 20 sierpnia o godzinie 10:00 spod Teatru Bagatela. Spacer potrwa około 4 godzin.

Kolejna wycieczka:

27 sierpnia, godz. 10:00 - spacer szlakiem kabaretów, zbiórka pod kinem Kijów.

Wszystkie wycieczki są darmowe, a każdą grupę oprowadza profesjonalny przewodnik.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »