Kultura, sztuka » Kultura

Teatrzyk Młodego Widza w Bonarce

Teatrzyk Młodego Widza w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Bonarka znów będzie „art”. Uwagę najmłodszych przyciąga serią wydarzeń teatralnych dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Cykl we współpracy z Teatrem Lalek „Pinokio” rozpocznie się 4 maja i potrwa do 13 maja.

Pokazy bajkowych spektakli i warsztaciki sceniczne odbywać się będą
w dni powszednie o godz. 10:00 oraz 12:00.

Czy wybrać się na „Kłamstwa kozy", „Zaczarowany las", a może na spektakl „Jak Karolek został Papieżem"? Na afiszu jest aż siedem przedstawień.

Udział w nich jest bezpłatny, a grupy szkolne i przedszkolne pedagodzy mogą zapisywać telefonicznie (tel. 514 682 783) lub mailowo (teatrlalekpinokio@gmail.com).

Wszystkie spektakle nie trwają dłużej niż godzina lekcyjna. Dzieci będą mogły też po każdym z nich wziąć udział w warsztacikach. Dowiedzą się podczas nich m.in. jak tworzyć teatralne lalki, poruszać nimi i wyrażać za ich pomocą emocje. Ale będą też warsztaty ekologiczne, balonowe, kulinarne i wiosenne. To nawiązanie do tematyki poprzedzających je przedstawień. Ich sceną będą okolice salonu In Medio na poziomie 0.

Cykl jest częścią całorocznego projektu artystycznego „Bonarka - kolekcja sztuk pięknych".

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (2)

  • avatar
    ~zuzka 2016-04-30 12:39:34

    hahaha, na takie rzeczy zawsze chodzi się tylko z dzieckiem, chyba ze masz męża który jest fanem. Mój podobnie, w ogóle jak go wyciągnę do Bonarki na zakupy to i tak pochodzi chwilę, a potem ląduje w me.

  • avatar
    ~ulka2 2016-04-29 21:14:08

    ostatnio jak poszliśmy bo wyciągnęłam męża to skończył w media expert, wiec tym razem chyba przyjde sama z małą.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »