Kultura, sztuka » Kultura

Teatrzyk Pluszaków w IKEA Janki

Czerwony Kapturek i Żabi Książę to tytułowi bohaterowie niezwykłych baśni, których będzie można spotkać podczas „Teatrzyku Pluszaków“ w IKEA Janki. Te dwie historie zostaną zaprezentowane wszystkim maluchom już w najbliższą sobotę 6 grudnia, w godzinach 11.00 – 16.00. Wstęp jest bezpłatny.

Baśniowy świat, pełen kolorowych postaci, magicznych mocy i cudownych zdarzeń będzie na wyciągnięcie ręki maluchów, które odwiedzą w najbliższą sobotę IKEA Janki. Wszystko za sprawą mikołajkowego „Teatrzyku Pluszaków“, w którym zostaną zaprezentowane historie braci Grimm: „Żabi Książę“ oraz „Czerwony Kapturek“. Znakomita gra aktorska i urzekające „żywe“ pluszaki sprawią, że nawet najbardziej wymagający widzowie będą mogli przenieść się do zaczarowanej krainy baśni.

„Teatr Pluszaków“ to inicjatywa IKEA Janki, która promuje ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu oraz rozwijanie i zachęcanie do kontaktu ze sztuką od najmłodszych lat. Przedstawienia zostały odpowiednio skonstruowane – bez wyraźnego podziału na scenę i widownię, dzięki czemu mali widzowie będą mogli włączyć się do spektaklu i wspólnie z aktorami przeżyć prezentowaną historię. Pierwsze przedstawienie rozpocznie się o godzinie 11.00, kolejne będą odbywały się o każdej pełnej godzinie, czyli o 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00.

Przedstawienia mają przypomnieć o trwającej ogólnoświatowej akcji IKEA i UNICEF „Pluszaki dla Edukacji”. Z każdej zakupionej maskotki, 1 euro przeznaczone zostanie na edukację dzieci z najuboższych krajów świata.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »