Technologie » AGD - RTV

Technics przedstawia nowy kompaktowy sieciowy odtwarzacz CD SA-C600 element nowej serii Premium C600

Technics ogłosił wprowadzenie na rynek nowego kompaktowego sieciowego amplitunera CD SA-C600, który jest częścią nowej serii o nazwie Premium C600.

Ten nowy sieciowy odtwarzacz CD dołącza do wysoce wydajnego kompaktowego systemu głośnikowego o nazwie SB-C600, który został wprowadzony na rynek w grudniu 2021 roku.

 

„SA-C600 jest konsekwentnym dodatkiem do portfolio Technics, wypełniając lukę między kompaktowymi systemami głośnikowymi typu „wszystko w jednym”, takimi jak C70MK2 a prawdziwie oddzielnymi systemami, takimi jak systemy C700 i G700”, mówi Europejski Kierownik Produktu Technics Frank Balzuweit. „Istnieje duże zapotrzebowanie na takie produkty – kompaktowy, bardzo elegancki, oraz  doskonale działający odtwarzacz, który dokładnie zaspokaja potrzeby tak wielu współczesnych melomanów i ambitnych fanów Hi-Fi”, dodaje. Balzuweit wyjaśnia również: „Podczas gdy wielu poważnych słuchaczy muzyki dąży do rozwiązania wyraźnie plasującego się ponad typowymi systemami stołowymi typu „wszystko w jednym”, kompaktowe odtwarzacze, takie jak SA-C600, oferują opcję podłączenia praktycznie dowolnego systemu głośnikowego. Zapewnia to ogólny poziom wydajności, który nie jest możliwy w przypadku rozwiązań typu „wszystko w jednym”,bez konieczności umieszczania kilku komponentów w środowisku domowym”.

Nie trzeba dodawać, że nowy SA-C600 dziedziczy wyrafinowaną, w pełni cyfrową technologię wzmacniania opartą na silniku JENO, który jest solidnym fundamentem dla solidnej jak skała mocy i dynamicznej reprodukcji muzyki typowej dla wszystkich produktów Technics. Kompaktowy sieciowy odtwarzacz CD SA-C600 spełnia również stale rosnące wymagania dotyczące łączności i elastyczności.

Oto imponująca lista kluczowych funkcji i specyfikacji modelu SA-C600:

 

·       Elegancka, kompaktowa konstrukcja, ładowanie CD od góry

·       2 x 60 W przy 4 omach, aby wypełnić pomieszczenie mocą i dynamiką

·       • Opatentowany przez firmę Technics w pełni cyfrowy wzmacniacz oparty na silniku JENO

·       Zasilacz o niskim poziomie szumu

·       Funckja Space Tune dla prawego oraz lewego kanału, z dodatkową opcją “w półce”

·       Wysokiej jakości wejście Phono MM

·       • Optyczne wejście SPDIF z funkcją automatycznego włączania podczas wykrywania sygnału źródłowego – szczególnie wygodne w przypadku sygnałów telewizyjnych

·       Wyjście na subwoofer

·       Wbudowany Chromecast do obsługi multiroom i dostępu do usług przesyłania strumieniowego

·       Spotify Connect, TIDAL, Deezer, Amazon Music

·       Internet Radio / DAB / FM

·       AirPlay 2

·       Dekodowanie MQA

 

SA-C600 będzie dostępny w Europie od lutego 2022 roku. Będzie miał elegancką obudowę z płytą górną ze szczotkowanego aluminium w kolorze srebrnym lub czarnym.

 

Kompaktowy sieciowy amplituner CD SA-C600 w końcu dołącza do eleganckiego, wydajnego, kompaktowego systemu głośnikowego – SB-C600 – wprowadzonego na rynek w grudniu 2021 roku. Ten system głośnikowy jest, pod względem brzmieniowym i estetycznym, idealnym dopasowaniem do wysokiej jakości wykonania kompaktowego sieciowego odtwarzacza CD SA-C600; razem tworzą serię Premium C600, atrakcyjną, audiofilską kombinację, która wyznacza nowe poziomy reprodukcji i wzornictwa w nowoczesnym wnętrzu domu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Panasonic
http://www.panasonic.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »