Motoryzacja » Samochody

Technika i dźwięk w nowym Volvo XC60

Technika i dźwięk w nowym Volvo XC60
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesne samochody klasy premium to nie tylko komfort jazdy, wysoka jakość materiałów i mocne silniki, ale też zaawansowane systemy multimedialne. Tak też jest w przypadku nowego Volvo XC60.


Nawigacja Sensus

Można korzystać z intuicyjnego przewodnika, jakim jest zintegrowana nawigacja Sensus. Zainstalowane aplikacje umożliwiają łatwe odszukanie wolnego parkingu i uiszczenie zań opłaty, podanie lokalizacji samochodu znajomym czy znalezienie adresu najlepszej kawiarni w mieście. Dzięki temu systemowi łatwiej uniknąć korków - nawigacja podaje alternatywne drogi dojazdu do celu.

Uchwyt na iPada

Dzięki uchwytowi na iPada, pasażerowie podróżujący na tylnej kanapie mogą wygodnie i bezpiecznie korzystać z tego urządzenia, umilając sobie podróż - słuchać muzyki, oglądać filmy, przeglądać internet. Niezależne ładowanie baterii umożliwiają dwa wejścia USB.

Apple CarPlay

CarPlay umożliwia korzystanie z aplikacji z telefonu iPhone za pośrednictwem centralnego ekranu dotykowego. Dostępne są również komendy głosowe (Siri), można więc wysyłać maile i SMS-y nie odwracając uwagi od drogi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »