Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Tęczowy Music SPOT. w Poznaniu

Tęczowy Music SPOT. w Poznaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Co powstanie, kiedy dwie dziedziny sztuki spotkają się w miejscu, które same w sobie jest unikatowe? Narodzi się niesamowity przewód łączący muzykę, architekturę, modę i design.

Spotkanie, które odbędzie się 5 września w poznańskim klubie SPOT., stanowić będzie alternatywę dla cyklicznych czarnych czwartków, różowych piątków, czy zielonych sobót, którymi częstuje nas miasto. Młoda muzyka, młoda moda, młode miejsce i młodzi ludzie stanowią koktajl energii, siły i nieposkromionej radości z tworzenia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Piątego września SPOTkają się siostry muzy, by nadać nowy wymiar imprezie tanecznej. Łukasz Czajkowski przestawi swoją autorską kolekcję, która po raz pierwszy została zaprezentowana na tegorocznym pokazie Warsaw Fashion Street.

Częścią muzyczno/taneczną podczas imprezy zajmie się Bartosz Szczęsny wraz z zaproszonymi gośćmi. Jest on autorem muzyki, która powstała na potrzeby pokazu ostatniej kolekcji Łukasza. Należy spodziewać się elektronicznych live-act`ów
oraz disco-rave`u z playbacku.

Impreza odbędzie się w piątek, 5 września, w klubie SPOT., ul. Dolna Wilda 87, Poznań. Start punktualnie o godzinie 21! Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »