Kultura » Muzyka
TEDE - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
„Karma wraca. Będzie bolało i to tak serio bardzo…” – tak o swojej najnowszej płycie pt. „Karmagedon XL” (Wytwórnia NWJ/Wielkie Joł oraz Asfalt Records) powstałej we współpracy z Sir Mich mówi Tede. Raper (właściwie – Jacek Graniecki) – uznawany za jednego z twórców polskiej sceny hiphopowej, w tym legendarnej formacji Warszafski Deszcz – zdecydowanie więcej opowie zapewne podczas spotkania z łódzkimi fanami. Najnowszy krążek to prawdziwa energetyczna bomba, której wybuch może poważnie wstrząsnąć sceną. Gościnnie na krążku pojawili się: Agata Buczkowska, Timon, ZBUKU, Łukasz Pekacki, Sasin, Hubert Kostyra, Pan Zgrywus, Setka, Ewa Urban, Milena Szymańska, DT The Artist, Tymek, Teabe, JNR, Mosad, Wac Toja, Abel, Fokus, Gedz, Dwa Sławy, Te-Tris, Otsochodzi, Włodi oraz Książę Kapota. Tede spotka się z łódzką publicznością tuż przed koncertem zagranym w klubie Soda Underground Stage.
Nadesłał:
iwona.kazmierczak@empik.com
|

Mit termosu i oddychania ścian
Zyxel Networks wprowadza na rynek trzy modele AP. Pomogą MSP zdobyć rynek rozwiązań zewnętrznych
Nowość! Okno Schüco LivIng w wersji panoramicznej
Aluprof umacnia swoją obecność na rynku francuskim
Inicjatywy Mars Polska ponownie znalazły się w raporcie FOB
Komentarze (0)