Społeczeństwo » Społeczeństwo

Tefal i Planet Heroes łączą siły. Kampania #SkuteczniePosprzatane wraca w nowej odsłonie!

Tefal i Planet Heroes łączą siły. Kampania #SkuteczniePosprzatane wraca w nowej odsłonie!
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Tefal rusza z kolejną odsłoną akcji #SkuteczniePosprzatane prowadzonej na rzecz środowiska. Tym razem firma nawiązała współpracę z platformą ekologiczną Planet Heroes. Tefal w ramach wsparcia przekaże użytkownikom platformy 20 zł za każdy worek śmieci zebrany na terenie Polski.

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Planet Heroes to pierwsza polska platforma eco-crowdfundingowa, której misją jest budowanie i wspieranie globalnej społeczności podejmującej drobne inicjatywy ekologiczne. Zasada działania jest prosta. Dzięki platformie każdy może pokazać efekty swojej pracy – sprzątać planetę i otrzymać za to wynagrodzenie, a także zostać patronem i wspomóc sprzątających, przekazując dotacje w dowolnej kwocie. Tefal dołączył do grona promotorów proekologicznych działań i będzie wspierał wszystkie projekty, które od czerwca pojawią się na stronie www.planetheroes.pl.

 

To już kolejna inicjatywa podejmowana przez firmę, która ma inspirować innych i pokazać, że codziennie, każdy z nas może zrobić mały krok na rzecz naszej planety. Działania tego typu prowadzone są przez Tefal już od 3 lat i odbywają się w ramach kampanii #SkuteczniePosprzatane. W 2019 roku marka zachęcała konsumentów do wspólnego decydowania, który z 4 parków narodowych w Polsce powinien zostać posprzątany. Finalnie, dzięki zaangażowaniu firmy i uczestników, w każdym z wybranych do akcji parków przeprowadzono zbiórkę śmieci. Akcja pokazała, że działając razem, można osiągnąć więcej.

W 2020 roku Tefal nie zwalniał tempa. Oprócz działań edukacyjnych, szerzących wiedzę nt. zrównoważonego rozwoju, firma połączyła także siły z Marcinem Jaskółką oraz jego programem #Trashrun. W ramach współpracy odbył się konkurs, który aktywował ludzi do sprzątania swojej okolicy podczas spaceru lub treningu. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem, a Internet zalała fala zdjęć pokazujących, jak ludzie razem sprzątają swoje osiedla, trasy treningowe lub ulubione miejsca pieszych wędrówek.

O najnowszych działaniach z platformą Planet Heroes, realizowanych w ramach akcji #SkuteczniePosprzatane, a także o wynikach poprzednich inicjatyw, można poczytać na stronie: www.skutecznieposprzatane.pl.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaKA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »