Dom » Wnętrza

Teka Formentera Black & White

Teka Formentera Black & White
Zobacz więcej zdjęć »
Żywiołowa moc płynącej wody, która nadaje linii brzegowej łagodne kształty, stała się inspiracją do stworzenia baterii łazienkowych TEKA Formentera. Baterie Formentera charakteryzuje silna, prosta forma, uszlachetniona przez delikatne zaokrąglenia.

W nowych modelach Black & White projektanci połączyli biel i czerń z elementami w kolorze chromu. Uzyskali w ten sposób efekt lekkości i elegancji.

W serii Formentera na szczególną uwagę zasługuje niezwykle oryginalna bateria kaskadowa, w której otwarta, górna część wylewki daje możliwość obserwowania płynącego strumienia wody. Bateria ta jest nie tylko piękna, ale też oszczędna. Zamontowano w niej specjalny perlator zmniejszający zużycie wody o ok. 60%. W nowoczesnej, ceramicznej głowicy znajduje się system anti-scalding, pozwalający na kontrolowanie temperatury wody, aby ograniczyć ryzyko poparzenia, a w perlatorze system anti-scale, zapobiegający osadzaniu się kamienia.

Ceny:

1.      Bateria umywalkowa (z otwartą kaskadową wylewką) - chrom-black; chrom-white: 659 zł

2.      Bateria umywalkowa (z krótkim mieszaczem) - chrom-black; chrom-white: 559 zł

3.      Bateria umywalkowa (z długim mieszaczem) - chrom-black; chrom-white: 529 zł

4.      Bateria wannowo-natryskowa - chrom-black; chrom-white: 939 zł

5.      Bateria natryskowa - chrom-black; chrom-white: 699 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Seisei Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »