Technologie » Telekomunikacja

Teletorium w NoVa Park

Teletorium w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W środę 31 stycznia do grona najemców NoVa Park dołączył salon Teletorium oferujący telefony komórkowe i akcesoria GSM. To 4. punkt marki w Gorzowie Wielkopolskim.

Teletorium to największa ogólnopolska sieć specjalistycznych punktów sprzedaży związanych z branżą GSM. W ofercie Teletorium można znaleźć szeroki wybór telefonów komórkowych i tabletów, zarówno nowych i używanych w atrakcyjnych cenach oraz akcesoria do urządzeń GSM, charakteryzujące się modnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Teletorium świadczy również specjalistyczną obsługę w zakresie zdejmowania simlocków, naprawy i aktualizacji oprogramowania, zmiany języków czy wymiany uszkodzonych części.

„Systematycznie poszerzamy ofertę usługową NoVa Park, tak aby nasi klienci mieli dostęp do jak największej liczby punktów świadczących różnorodne usługi w jednym miejscu. Tym razem grono najemców naszego centrum poszerzyło się o Teletorium, gdzie mieszkańcy Gorzowa i okolic mogą nie tylko zakupić telefon czy akcesoria do niego, ale również naprawić swojego smartfona” – mówi Bartosz Frąckowiak, Leasing Manager w NoVa Park.

Salon Teletorium o powierzchni ponad 33 m2 znajduje się na poziom 0, pomiędzy lokalami Orange i Play.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
„Wygrywaj bez wahania” w Avenidzie Poznań
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »