Dom » Wnętrza

Temat na czasie: technika w łazience

Temat na czasie: technika w łazience
Zobacz więcej zdjęć »
Współczesne łazienki są tak samo zróżnicowane jak ich użytkownicy. Dotyczy to zarówno wyposażenia, jak i preferencji w zakresie designu. Jednym z wiodących tematów jest obecnie „technika w łazience”, czyli rozwiązania łączące zaawansowane technologie z unikalnym wzornictwem.

W ten sposób projektanci starają się zapewnić użytkownikom wyjątkową przyjemność korzystania z produktów sanitarnych. W koncepcji łazienki firmy Viega, technologia idzie w parze z funkcjonalnym designem, w którym odnaleźć można spokój i ciszę.

 

Charakterystyczne dla takiego konceptu łazienki jest techniczne podejście do materiałów, form i kolorów, które tworzą świat oparty na zestawieniu pozornie przeciwstawnych stylów. Z jednej strony mamy tutaj nowoczesne technologie połączone z designem, cechującym się minimalistycznymi formami i prostymi liniami. Z drugiej strony, wysokiej jakości materiały idą w parze z przyjemnymi w dotyku powierzchniami i ciepłymi kolorami. Nadrzędnym celem jest zachowanie równowagi, by stworzyć harmonijną koncepcję łazienki, oferującej wyjątkowy komfort.

 

Rozwiązania przyjazne użytkownikowi

W świecie łazienek często możemy zauważyć motywy charakterystyczne dla aktualnie panujących trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz. Jednym z nich jest wykorzystanie autentycznych materiałów, wśród których użytkownicy dobrze się czują. Taki design podkreśla wysoką klasę i jakość produktów łazienkowych. Podobnie jak w przypadku innych pomieszczeń, poszczególne strefy łazienki powinny tworzyć jednolitą, harmonijną aranżację. Doskonały przykład to strefa prysznica, gdzie system odprowadzania wody z posadzki jest praktycznie niezauważalny, dzięki minimalistycznemu odpływowi liniowemu Advantix Vario firmy Viega, dyskretnie wbudowanemu w ścianę.

 

Do współczesnych łazienek coraz śmielej wkracza zaawansowana technologia, ale wszystkie tego typu rozwiązania muszą być proste i wygodne w obsłudze. Mówimy tu przede wszystkim o produktach wyposażonych w funkcje elektroniczne oraz oświetleniu, które tworzy wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu i ułatwia orientację w przestrzeni. Ponadto, bezdotykowe rozwiązania, takie jak przyciski uruchamiające do WC, gwarantują maksymalną higienę i komfort użytkowania.

 

Wysokiej jakości design, szlachetne materiały i nastrojowe oświetlenie, tworzą przyjazne aranżacje, kojarzące się z naturą. Tak zaprojektowana łazienka pozwala użytkownikom zrelaksować się, odprężyć i naładować baterie. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IRMEDIA Ireneusz Kalinowski
http://irmedia.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 3 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »