Technologie » Komputery

Tenda AC23 - wydajny router AC2100 dla każdego

Tenda AC23 - wydajny router AC2100 dla każdego
Zobacz więcej zdjęć »
Tenda AC23 to dwupasmowy, gigabitowy router, który został zaprojektowany dla osób z dostępem do szybkiego łącza internetowego.

Zaawansowana prędkość
Urządzenie obsługuje standard 802.11ac wave2 i zapewnia łączną prędkość WiFi do 2033 Mb/s (300 Mb/s w 2,4 GHz i 1733 Mb/s w 5 GHz), aby w pełni wykorzystać możliwości gigabitowego łącza.

Wydajny chip
W celu zwiększenia możliwości przenikania sygnału przez ściany oraz rozszerzenia zasięgu WiFi w Tenda AC23 zastosowano dwurdzeniowy procesor 28 nm 1 GHz, który jest wyposażony w koprocesor 500 MHz. Dzięki temu router może zapewnić większą szybkość przetwarzania oraz optymalną pracę.

Moc funkcji
Najnowszy router Tenda obsługuje technologię 4x4 MU-MIMO w paśmie 5 GHz, która zapewnia lepszą wydajność niż zwykłe urządzenia z 3x3 MU-MIMO.
Funkcja Beamforming+ pozwala kształtować wiązkę sygnału w kierunku np. komputera lub smartfona, zamiast rozpraszać go dookoła. 
AC23 obsługuje również protokół IPv6, dzięki któremu może skrócić czas transmisji danych oraz zminimalizować opóźnienia np. w grach online.
7 zewnętrznych anten 6 dBi zapewnia optymalny zasięg oraz mocniejszy sygnał WiFi.

Dostępność
Router Tenda A23 pojawi się w polskiej sprzedaży na początku 2020 roku.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »