Technologie » Internet

Tenda PH6 - Gigabitowy adapter Powerline z gniazdem zasilania

Tenda PH6 - Gigabitowy adapter Powerline z gniazdem zasilania
Zobacz więcej zdjęć »
PH6 to Powerline przeznaczony do strumieniowego przesyłania obrazu 3D/HD i udostępniania rozrywki domowej. Dzięki najnowszej technologii Homeplug AV2, PH6 wykorzystuje istniejący obwód elektryczny, oferując prędkość transmisji do 1000 Mb/s.

Funkcja Plug and play zwalnia użytkownika z konieczności konfiguracji. Zaprojektowany z zintegrowanym gniazdem zasilania, PH6 nie zmniejsza liczby gniazd w domu.

Szybkie połączenie
Dzięki najnowszej technologii Homeplug AV2, PH6 zapewnia prędkość transmisji nawet 1000 Mb/s, umożliwiając oglądanie filmów w rozdzielczości 4K HD i przesyłanie dużych ilości danych za pośrednictwem istniejącej linii energetycznej.

Port Gigabit Ethernet
10-krotnie szybszy niż 100 Mb/s port Ethernet, port Gigabit Ethernet zapewnia szybkość połączenia LAN 1000 Mb/s dla urządzeń przewodowych, takich jak telewizor, konsola do gier, przystawka STB, komputer, NAS i drukarka.

Plug and play, bez potrzeby konfiguracji
PH6 jest wstępnie sparowany i działa poprawnie, gdy tylko zostanie podłączony i włączony.
Zintegrowane gniazdko elektryczne
Zaprojektowany z gniazdem zasilania, które pozwala na przepływ prądu 16 A, PH6 może zasilać telewizor, konsolę do gier lub komputer stacjonarny. Wbudowany filtr izolacji szumów zmniejsza zakłócenia od urządzenia podłączonego do gniazda zasilania PH6.

Tryb oszczędzania energii
PH6 wchodzi w tryb oszczędzania energii, gdy żadne urządzenie nie jest podłączone, aby zmniejszyć zużycie energii nawet o 85% w zależności od środowiska pracy.

Cena i dostępność
Tenda PH6 jest dostępny u autoryzowanych dystrybutorów w cenie 209 zł brutto. Urządzenie zostało objęte 2-letnią gwarancją producenta.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »