Rozrywka i wypoczynek » Sport

Tenis w gwiazdorskim gronie

Już po raz szósty, Jaworze koło Bielska – Białej, przez dwa dni stanie się kulturalno – sportową stolicą Polski. W dniach 15 – 17 sierpnia znani i lubiani artyści sceny polskiej zmierzą się ze sobą w pojedynkach turniejowych w tenisie ziemnym.

W tegorocznym święcie tenisa weźmie udział ponad dwudziestu polskich artystów. Na kortach zobaczymy m.in.: Roberta Rozmusa, Krzesimira Dębskiego, Jana Englerta, Karola Strasburgera, Marcina Dańca.

BESKID CUP – TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO ARTYSTÓW POLSKICH to prestiżowa impreza cykliczna, która na dobre zapisała się w harmonogramie wydarzeń kulturalno –sportowych nie tylko województwa śląskiego, ale również całego kraju. Raz do roku na korty tenisowe SPA Hotelu Jawor z całej Polski zjeżdżają się aktorzy znani z ekranów telewizyjnych, gwiazdy scen kabaretowych oraz seriali, by walczyć o Puchar Prezydenta Miasta Bielska – Białej, Pana Jacka Krywulta.

Turniej tenisowy to wspaniała zabawa w gwiazdorskim towarzystwie, a zarazem ostra rywalizacja wśród uczestników imprezy. Czterokrotnym jego zwycięzcą został Robert Rozmus. Z roku na rok rozgrywki cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród mediów, jak i mieszkańców woj. śląskiego, którzy tłumnie przybywają, by podziwiać swoich idoli w widowiskowej grze na świeżym powietrzu.

W tym roku warto przyjechać do Bielska – Białej już w weekend. W sobotę 13 sierpnia,
w ramach cyklu koncertów plenerowych „Lato z Kulturą”, w Parku Słowackiego będzie można posłuchać przebojów muzyki klasycznej, musicalowej, filmowej oraz rozrywkowej. Natomiast 14 sierpnia na Rynku wystąpi zespół Boney M., który zagra swoje największe, dyskotekowe przeboje.  

Patronat honorowy nad Beskid Cup Turniejem Tenisa Ziemnego Artystów Polskich tradycyjnie już objęli: Marszałek Województwa Śląskiego – Adam Matusiewicz oraz Prezydent Miasta Bielska – Białej – Jacek Krywult.

Do turnieju zostali zaproszeni: Tomasz Bednarek, Stan Borys, Piotr Cyrwus, Marcin Daniec, Krzesimir Dębski, Jan Englert, Stefan Friedmann, Wojciech Gąsowski, Zbigniew Górny, Krzysztof Hanke, Robert Janowski, Leszek Malinowski, Michał Milowicz, Maurycy Polaski, Grzegorz Poloczek, Krzysztof Respondek, Robert Rozmus, Henryk Sawka, Piotr Skarga, Tomasz Stockinger, Karol Strasburger.

Więcej informacji o turnieju tenisowym na stronie internetowej www. beskidcup.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

i.ozaist

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »