Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Terapia czaszkowo-krzyżowa – delikatna terapia uzdrawiająca.

Terapia czaszkowo-krzyżowa – delikatna terapia uzdrawiająca.
Zobacz więcej zdjęć »
Mimo, iż terapia czaszkowo-krzyżowa jest bardzo delikatna, posiada ogromną siłę sprawczą, dzięki której pacjent przestaje odczuwać ból i poprawia się jego samopoczucie. Terapia ta jest w stanie usunąć z organizmu pacjenta choroby nabyte w ostatnim czasie, ale i te wcześniejsze.

Jak działa terapia czaszkowo-krzyżowa?

  W trakcie diagnozy, jak i samej terapii pierwsze skrzypce odgrywa delikatny dotyk terapeuty. Dłonie przykładane są w miejsca na ciele, które wykazują swego rodzaju zaburzenia, które mogą polegać na nieprawidłowym przepływie energii, płynów ciała, czy zaburzeniach ruchliwości tkanki. Wszystkie te zaburzenia noszą miano Oddechu Życia.

 

  Ukryta w ciele witalność nosi miano rytmu czaszkowo-krzyżowego, a każde występujące w ciele pacjenta zaburzenie ma znaczący wpływ na witalność całego organizmu. Rytm czaszkowo-krzyżowy w jasny sposób obrazuje stan faktyczny organizmu, jeżeli rytm jest nie prawidłowy – ze zdrowiem występują problemy. Wykwalifikowany terapeuta jest w stanie określić naturę, a także przyczynę występującego problemu na podstawie odczytania rytmu czaszkowo-krzyżowego. Odpowiednie podążanie za rytmem doprowadzi terapeutę do miejsca, w którym występujący problem ulega całkowitemu uwolnieniu i rozproszeniu. Napięcia towarzyszące problemom zdrowotnym powodują kompresje, a ciało dąży do niej, ponieważ po jej osiągnięciu następuje uwolnienie tkankowe i prawidłowy rytm zdrowia powraca.

 

  Głównym celem terapeuty jest analiza rytmu czaszkowo-krzyżowego i stworzenie odpowiednich warunków, aby proces kompresji i uwolnienia mógł zajść bez przeszkód.

 

Przebieg terapii czaszkowo-krzyżowej.

  W trakcie trwania terapii czaszkowo-krzyżowej, (więcej informacji na stronie http://terapianaturalna.com/oferta/terapia-czaszkowo-krzyzowa/) pacjent ułożony jest na plecach i jest w ubraniu. Cały proces zachodzi w cichy, często odosobnionym i spokojnym miejscu. Pacjenci często odczuwają terapię jako stan głębokiego relaksu na wielu płaszczyznach. Ponadto, podczas trwania terapii mogą występować różne odczucia nagromadzone podczas całego życia. Wszystkie obrazy, myśli, emocje, czy ból spowodowany traumatycznym przeżyciem, czy wypadkiem mogą nagle się ujawnić, a co za tym idzie – ulec rozproszeniu.

 

W czym pomaga terapia czaszkowo-krzyżowa?

  Terapia czaszkowo-krzyżowa skupia się, przede wszystkim, na całym organizmie człowieka, ale może działać również objawowo. Terapia czaszkowo-krzyżowa wywiera wpływ na :

 

  • system mięśniowo-szkieletowy,
  • układ nerwowy,
  • układ sercowo-naczyniowy,
  • układ odpornościowy, 
  • organy,
  • tkankę łączną i płyny ustrojowe,
  • system energetyczny.

 Terapia ta traktuje człowieka jako całość i leczy człowieka w sposób całościowy. Nie ma też ograniczeń wiekowych w jej stosowaniu, osoba w każdym wieku może poddać się terapii czaszkowo-krzyżowej, zarówno niemowlę, jak i osoba starsza. Szczególnie ważna jest w przypadku dzieci z niej korzystających. Dzięki terapii czaszkowo-krzyżowej dzieci zaczną nabywać tylko dobre wzorce i umiejętności, z których będą korzystać przez całe życie.

 

 

Skorzystaj z terapii czaszkowo-krzyżowej!

  Terapia czaszkowo-krzyżowa pomaga w wielu problemach nękających człowieka w dzisiejszych czasach. W tej terapii organizm pacjenta traktowany jest jako całość. Wiek pacjenta nie ma znaczenia, skorzystać z terapii czaszkowo-krzyżowej może każdy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mieczysława

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »