Kultura, sztuka » Kultura

„Teraz albo nigdy” w kinie samochodowym Portu Łódź

„Teraz albo nigdy” w kinie samochodowym Portu Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
W ramach Letniego Festiwalu Filmowego w sekcji Girls, zapraszamy do kina samochodowego na seans pod gwiazdami.

13 sierpnia o godzinie 21:00 na ekranie zlokalizowanym na parkingu Portu Łódź wyemitowana zostanie komedia romantyczna pt. „ Teraz albo nigdy". W roli głównej - niezastąpiona Jennifer Lopez, wcielająca się w postać przebojowej i bezkompromisowej businesswoman.

Kino samochodowe jest bezpłatne, jednak by zagwarantować sobie najlepsze miejsce parkingowe warto pobrać wejściówkę, która dostępna jest na stronie: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/Teraz

Natomiast w przyszłym tygodniu 20 sierpnia o godzinie 21:00 dla osób niezmotoryzowanych, na Patio Portu Łódź w ramach Polówki odbędzie się seans jednego z największych hitów w historii kina - Top Gun, w roli głównej niezastąpiony Tom Cruise. Na Patio Porto Łódź dostępnych będzie blisko 200 miejsc siedzących, w tym leżaki i pufy. Tuż przy Patio znajduje się strefa restauracyjna Portu Łódź, gdzie będzie można zakupić przekąskę lub napój. Seans filmowy na Patio Centrum jest bezpłatny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »