Technologie » Komputery

Teraz z Konica Minolta 1600W wydruki czarno-białe gratis!

Teraz z Konica Minolta 1600W wydruki czarno-białe gratis!
Zobacz więcej zdjęć »
Konica Minolta oferuje dodatkowy czarny toner jedynie za złotówkę przy zakupie drukarki magicolor 1600W.

2500 stron czarno-białych wydruków gratis! Niemożliwe? A jednak! Konica Minolta przygotowała dla swoich Klientów niespodziankę – przy zakupie drukarki magicolor 1600W oferuje czarny toner o wydajności 2500 stron za symboliczną kwotę 1 zł (nominalna wartość tonera wynosi ok. 250 zł). Promocja ważna jest do końca czerwca 2009r. lub do wyczerpania zapasów.

Urządzenie Konica Minolta magicolor 1600W to najnowsza propozycja firmy dla użytkowników indywidualnych. Drukarka pracuje z prędkością 5 stron kolorowych lub 20 czarno-białych na minutę. To niewielkie laserowe urządzenie, działające wyjątkowo cicho, zapewnia wysokiej jakości kolorowe wydruki dzięki zastosowaniu polimeryzowanego tonera Simitri HD. Umożliwia druk na zróżnicowanych nośnikach o gramaturze do 209 g/m2, takich jak pocztówki, papier z makulatury i etykiety, a także papier firmowy w formacie do A4 włącznie. Jest „gotowe do pracy po wyjęciu z opakowania”. Łatwą i intuicyjną obsługę zapewnia czytelny panel LCD. 

Model magicolor 1600W w promocji z czarnym tonerem za 1 zł można nabyć u partnerów handlowych Konica Minolta.

Do swoich urządzeń Konica Minolta rekomenduje markowe papiery dostępne w ofercie firmy. Wszystkie oferowane nośniki zapewniają ekonomiczną pracę urządzeń oraz właściwą jakość wydruków. Papiery Konica Minolta to: 3 rodzaje papierów – Konica Minolta Standard, Konica Minolta Profi, Konica Minolta Original (format A3, A4, gramatura 80g/ m2) przeznaczone do różnych zastosowań, papiery Color Copy – stworzone specjalnie z myślą o kolorowym druku cyfrowym (format A3, A4, A3+, SRA3, szeroki zakres gramatur i powierzchni), papiery IQ Color – papiery kolorowe (format A3, A4, gramatura 80 i 160g/ m2), papiery ozdobne Top Style oraz papier banerowy Smart Line (format 1200x297 mm, gramatura 170 g/m2). Ponadto w ofercie firmy znajdują się papiery w formatach drukarskich.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »