Firma » Biura

Terrano S – nowoczesne oświetlenie dla working-zones i przestrzeni reprezentacyjnych

Terrano S – nowoczesne oświetlenie dla working-zones i przestrzeni reprezentacyjnych
Zobacz więcej zdjęć »
Terrano S to nowy produkt od Lena Lighting, który oferuje niezwykle szerokie możliwości oświetlania wnętrz. Oprawa stworzona została z myślą o strefach biurowych, sklepach oraz ciągach komunikacyjnych, gdzie ważny jest zarówno design, jak i parametry zapewniające komfortowe warunki pracy.

Lampy Terrano S to kolejna odsłona linii Terrano. Ich prosty, estetyczny design płynnie komponuje się z każdą aranżacją, zaś parametry pozwalają na tworzenie przyjaznych pracy wnętrz oraz przestrzeni reprezentacyjnych i stref rekreacji. Jednym zdaniem: Terrano S to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych firm oraz powierzchni użyteczności publicznej, w których ważne jest stosowanie wysoce energooszczędnych rozwiązań.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wygoda przede wszystkim

Praca przy komputerze, tablecie czy telefonie naraża wzrok na zmęczenie. Dlatego tak ważne jest zamontowanie odpowiedniego oświetlenia. Lampy Terrano S zostały zaprojektowane pod kątem stworzenia optymalnych warunków do pracy biurowej i kreatywnej. Zwrócono uwagę na efekt olśnienia, stąd niski współczynnik UGR, mieszczący się w granicach 12-19.

- Praca biurowa jest mocno obciążająca dla wzroku, stąd koncepcja stworzenia lamp Terrano S, które eliminują efekt olśnienia, zapewniając równocześnie doskonałą jakość emisji świetlnej w preferowanych barwach 3000 K i 4000 K. - mówi Jacek Adamczewski Dyrektor Sprzedaży Lena Lighting.

Energooszczędność na najwyższym poziomie

- Równie ważna jest dla nas kwestia ekologii, dlatego nasze oprawy zostały wyposażone w moduły LED charakteryzujące się wysoką energooszczędnością. Skuteczność świetlna Terrano S Led dochodzi do 167 lm/W. Tak wysoka efektywność przekłada się na mniejszą emisję CO2 do atmosfery. Moduły LED pozwalają na oszczędność energii elektrycznej na poziomie do 50%, tym samym zmniejszając ślad węglowy.– wyjaśnia Jacek Adamczewski.

Kompaktowy design doskonale wpisuje się w koncepcję less is more: mniej zużytych materiałów przekłada się na minimalistyczny, ale elegancki wygląd oprawy. Wytrzymały korpus Terrano S został wykonany z metalu, który można poddać recyklingowi.

Ekspresowy montaż

Lampy Terrano S to również prosty i łatwy montaż w systemie szynoprzewodów. Pozwala to na szybkie dokonywanie zmian aranżacyjnych, także po dokonanej instalacji. Cały proces trwa zaledwie kilka minut i polega na wpinaniu lamp. Zawierają one specjalne adaptery z mechanicznymi zaczepami gwarantującymi pewne trzymanie oprawy w szynie.

Terrano S przeznaczone są zarówno do montażu sufitowego, jak i naściennego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://lenalighting.pl/?gclid=EAIaIQobChMI1JO32_z59gIV3QCiAx1EawGfEAAYASAAEgL8ufD_BwE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »