Rozrywka i wypoczynek » Gry

The Dust zaprezentował gameplay trailer I, the Inquisitor, flagowego tytułu studia

The Dust zaprezentował gameplay trailer I, the Inquisitor,  flagowego tytułu studia
Zobacz więcej zdjęć »
The Dust, deweloper z Wrocławia, zaprezentował najnowsze materiały gry I, the Inquisitor opartej na cieszącej się dużą popularnością serii książek fantasy autorstwa Jacka Piekary.

The Dust, deweloper z Wrocławia, zaprezentował najnowsze materiały gry I, the Inquisitor opartej na cieszącej się dużą popularnością serii książek fantasy autorstwa Jacka Piekary. Po raz pierwszy w historii gracze będą mieli okazję wcielić się w postać znanego z książek Mordimera Madderdina, wykwalifikowanego inkwizytora w służbie Świętego Oficjum. Strona Steam oraz witryna tytułu są już dostępne online. Twórcy gry stworzyli też dedykowany serwer Discord, na którym gracze będą mogli komunikować się z zespołem deweloperskim The Dust.

- Chcieliśmy stworzyć grę, która zbudowałaby świadomość istnienia The Dust wśród graczy w Polsce i na świecie. Wybraliśmy Cykl Inkwizytorski Jacka Piekary, bo dostrzegliśmy w nim największy potencjał. Cieszę się, że możemy pokazać pierwsze efekty naszej pracy, a społeczność będzie mogła podzielić się z nami swoimi wrażeniami – powiedział Jakub Wolff, CEO The Dust.

W świecie I, the Inquisitor Jezus nie umarł na krzyżu, ale zszedł z niego i ukarał niewiernych. 1500 lat później, jego Święte Oficjum nadal rządzi światem. Po raz pierwszy w historii gracze będą mieli okazję wcielić się w postać Mordimera Madderdina, wykwalifikowanego inkwizytora w służbie Świętego Oficjum. Wykorzystuje on swoją spostrzegawczość, spryt oraz unikalne umiejętności, aby polować na rzesze bluźnierców i wrogów Kościoła. To ciekawa i złożona postać, która jest wierna swojej służbie, ale jednocześnie kieruje się własnymi celami i ambicjami.

Gra I, the Inquisitor była rozwijana przez ostatnie 2 lata. Studio zebrało zespół wykwalifikowanych deweloperów i weteranów, aby zaprezentować świat fantasy stworzony przez Jacka Piekarę graczom na wszystkich kontynentach.

- I, the Inquisitor to nasz flagowy projekt. Obecnie w The Dust pracuje nad nim ponad 30 osób. Wśród nich są ludzie, którzy ostatnio pracowali nad Dying Light 2, Cyberpunkiem i wieloma innymi tytułami AAA. Jestem przekonany, że mamy to, czego potrzeba, aby stworzyć wyjątkową grę – dodaje Jakub Wolff, CEO The Dust.

The Dust planuje wydać I, the Inquisitor na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Data premiery nie została jeszcze ustalona. Gra będzie posiadać dialogi w języku angielskim i polskim oraz napisy w kilku językach. Strona Steam oraz witryna gry I, the Inquisitor są już dostępne online. Twórcy gry stworzyli również dedykowany serwer Discord, na którym gracze będą mogli komunikować się z zespołem deweloperskim The Dust oraz fanami gry i książek o Inkwizytorze Madderinie.

 

Strona Steam: https://store.steampowered.com/app/1880470/I_the_Inquisitor/

Witryna gry: https://itheinquisitor.game

Discord: I, the Inquisitor (discord.com)

Gameplay: https://youtu.be/FOID_7h-aZs

 

O Spółce:

The Dust S.A. jest producentem i wydawcą gier. Spółka poprzez utworzoną w 2020 r. grupę kapitałową intensywnie rozwija produkcję własnych tytułów w ramach linii biznesowych: indie premium, survivali, symulatorów i RTS. Aktualnie The Dust pracuje nad grą Indie Premium osadzoną w świecie „Cyklu Inkwizytorskiego” na motywach twórczości Jacka Piekary I, the Inquisitor.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Franciszek Szukała

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »