Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

The Voice of Poland 9: Moc wrażeń na Śląsku i Opolszczyźnie

„Przesłuchania w Ciemno” 9. edycji „The Voice of Poland” są już na półmetku. W tym tygodniu o miejsce w programie powalczą wokaliści ze Śląska i Opolszczyzny. Będziemy świadkami wielkich powrotów na scenę, ogromnych wzruszeń i błyskotliwego humoru.

 

Kto przekona Trenerów i rozpocznie wielką muzyczną przygodę? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę 22 września o godz. 20:05 na antenie TVP2.

W pogoni za marzeniami

W szóstym odcinku „The Voice of Poland" wśród uczestników pojawi się m.in. pochodząca z Ukrainy Albina Mruchko. Jak sama przyznaje, muzyka jest jej podróżą, w której szuka nowych doświadczeń. Przyjechała do Polski, by spełniać marzenia, a występ w programie jest kolejnym krokiem tej wędrówki. Podczas Blindów zaśpiewa emocjonalny utwór „Only Love Can Hurt Like This". Czy przekona do Siebie któregoś z trenerów?

Niezwykłą wrażliwość pokaże również Klaudia Sułat, artystyczna dusza, która w wolnych chwilach śpiewa i komponuje... przepisy kulinarne. Największą inspiracją jest dla niej Jessie J i jej wyjątkowa technika śpiewania, sposób wyrażania emocji i wokalna improwizacja. Klaudia swoje emocje wyrazi, wykonując utwór „Nie chcę więcej" z repertuaru Michała Bajora. Tym występem przekona do siebie wszystkich Trenerów. Który z nich otrzyma przywilej pracy z wokalistką?

W sobotnim odcinku poznamy również Kacpra. W programie zaśpiewa kultową kompozycję „Stand By Me", wykonywaną w oryginale przez Bena E Kinga. Kacper „porwie" Trenerów swoją charakterystyczną „chrypką" i dobrym „feelingiem". Jak się potoczą jego losy w programie?

Powroty na scenę

Sobotnie „Przesłuchania w Ciemno" to również wielkie powroty na scenę. W programie zobaczymy m.in. Natalię Zastępę, którą mieliśmy okazję poznać w premierowej edycji „The Voice Kids". Natalia, będąc w drużynie Edyty Górniak doszła aż do finału, zadziwiając swoim niskim i oryginalnym głosem. Dziś wraca jeszcze silniejsza, by walczyć o swoje marzenia na scenie z dojrzalszymi artystami. Podczas „Przesłuchań w Ciemno" zmierzy się z utworem „Skyfall" Adele. Czy 16-latka poradzi sobie z tak trudnym repertuarem?

Na scenie zobaczymy również Mariusza Szabana, którego widzowie Telewizji Polskiej mogą kojarzyć z Debiutów w Opolu z 2001 roku. Po ośmiu latach zdecydował się wrócić i to w bardzo dobrym stylu. Wykonując piosenkę „Home" Michaela Buble udowodni, że jest świadomym i kompletnym artystą. Dlaczego w przypadku jego historii Trenerzy przeżyją szok i zaniemówią z wrażenia?

O tym przekonamy się już 22 września o godz. 20.05 na antenie Telewizyjnej Dwójki.

Link do pobrania teasera: https://we.tl/t-ARTLP5tYvw

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »